GREEN GRAY Red

Головна Фестивалі, події Конкурс робіт ТЕМАТИКА ЗАНЯТЬ в школі педагогічної майстерності для молодих викладачів на 2015-2016 навчальний рік

Вебінар 23 січня 2019

2січня 201року на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти Запорізької області відбувся вебінар на тему  «Використання тренінг-технологій у формуванні креативності педагога закладів вищої освіти».

Спікер вебінару – викладач Економіко-правничого коледжу ЗНУ  Ніколаєва Л.Г. Розглядалися умови використання тренінг-технологій у сучасному просторі освіти, у зв’язку з тим, що тренінг сьогодні став найпоширенішою інтерактивною технологією серед методів ігрового навчання, предметом яких є професійні контакти. Були показані форми і методи реалізації мети тренінгів: практичне застосування знань, умінь і навичок професійної взаємодії та демонстрація партнерських відносин.

На трансляції вебінару були присутні викладачі училища Стеценко О.О.,  Сергєєва Т.А., Омельчук О.І., Ревенок І.А., Юдіна Ю.В., які ознайомилися з можливими  формами тренінг-технологіями:міні-лекція, повідомлення, рольові ігри, кейси, кейс-стаді, живі ілюстрації, відеофільми тощо.

               Завідувач методичним кабінетом Сергєєва Т.А