GREEN GRAY Red

До 205-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.

В Україні відзначається чергова річниця від дня народження Тараса Шевченка. Можна говорити пафосно. А можна озирнутись навколо і знову переконатися, що Кобзар поміж нас. Він завжди актуальний, завжди сучасний. Бо все, що було, що є, і що буде, знайдеш на сторінках «Кобзаря».

Детальніше...

Нові надходження

Нотний фонд бібліотеки училища поповнився новою книгою Українська фортепіанна музика ХХ-ХХІ століття / Упоряд. Т.Рощина,- К.: Музична Україна, 2018  у 3-х томах. У цьому виданні зібрано фортепіанні твори 46 авторів – представників старшого, середнього та молодшого поколінь вітчизняних композиторів. Обрані твори демонструють розмаїття жанрових моделей, серед яких сонати, сюїти, цикли, поеми, балади, токати, прелюдії, поліфонічні, віртуозні, програмні п’єси тощо. Це безумовно збагатить концертні, фестивальні, конкурсні програми сучасних піаністів.

Детальніше...

Поповнення краєзнавчого фонду бібліотеки

Краєзнавчий фонд бібліотеки училища культури налічує близько 100 видань і охоплює кілька галузей знань та висвітлює різні теми – історична, художня, мистецтвознавча літератури та ін. Завдяки невпинній роботі краєзнавців і пошуковців відкриваються нові й нові невідомі сторінки історії нашого краю. Аби донести цю інформацію широкому загалу, популяризувати краєзнавство, використовуються телепередачі, Інтернет, публікації в пресі, видавництво книг. Минулого року фонд бібліотеки поповнився новими виданнями з краєзнавства.

Детальніше...

Головне – пам’ятати

Щороку, четвертої суботи листопада, українці всього світу вшановують пам’ять загиблих від Голодоморів в Україні. Пам’ять про мільйони безневинних жертв Голодоморів 1921-1922, 1932-1933, та 1946-1947 рр.  згуртовує український народ.

Детальніше...

Художник і поет – мистецький унісон

   16 березня в читальній залі бібліотеки шанувальники прекрасного, студенти відділень образотворчого мистецтва та бібліотечної справи, зустрілись з творчим дуетом: поетом і художником. 

Детальніше...

… ЖИВ, ЛЮБИВ І НЕ НАБРАВСЯ СКВЕРНИ, НЕНАВИСТІ, ПРОКЛЬОНУ, КАЯТТЯ…

31 січня в читальній залі бібліотеки відбувся літературний захід на пошанування пам’яті Василя Стуса, 80-річчя від дня народження якого відзначила у січні цього року свідома українська громадськість. 

Детальніше...