GREEN GRAY Red

Нові надходження

Нотний фонд бібліотеки училища поповнився новою книгою Українська фортепіанна музика ХХ-ХХІ століття / Упоряд. Т.Рощина,- К.: Музична Україна, 2018  у 3-х томах. У цьому виданні зібрано фортепіанні твори 46 авторів – представників старшого, середнього та молодшого поколінь вітчизняних композиторів. Обрані твори демонструють розмаїття жанрових моделей, серед яких сонати, сюїти, цикли, поеми, балади, токати, прелюдії, поліфонічні, віртуозні, програмні п’єси тощо. Це безумовно збагатить концертні, фестивальні, конкурсні програми сучасних піаністів.

Детальніше...

Поповнення краєзнавчого фонду бібліотеки

Краєзнавчий фонд бібліотеки училища культури налічує близько 100 видань і охоплює кілька галузей знань та висвітлює різні теми – історична, художня, мистецтвознавча літератури та ін. Завдяки невпинній роботі краєзнавців і пошуковців відкриваються нові й нові невідомі сторінки історії нашого краю. Аби донести цю інформацію широкому загалу, популяризувати краєзнавство, використовуються телепередачі, Інтернет, публікації в пресі, видавництво книг. Минулого року фонд бібліотеки поповнився новими виданнями з краєзнавства.

Детальніше...

Головне – пам’ятати

Щороку, четвертої суботи листопада, українці всього світу вшановують пам’ять загиблих від Голодоморів в Україні. Пам’ять про мільйони безневинних жертв Голодоморів 1921-1922, 1932-1933, та 1946-1947 рр.  згуртовує український народ.

Детальніше...

Художник і поет – мистецький унісон

   16 березня в читальній залі бібліотеки шанувальники прекрасного, студенти відділень образотворчого мистецтва та бібліотечної справи, зустрілись з творчим дуетом: поетом і художником. 

Детальніше...

… ЖИВ, ЛЮБИВ І НЕ НАБРАВСЯ СКВЕРНИ, НЕНАВИСТІ, ПРОКЛЬОНУ, КАЯТТЯ…

31 січня в читальній залі бібліотеки відбувся літературний захід на пошанування пам’яті Василя Стуса, 80-річчя від дня народження якого відзначила у січні цього року свідома українська громадськість. 

Детальніше...

Головній окрасі міста – 90 років

   15 листопада у читальному залі  студенти 23 групи та інші читачі бібліотеки здійснили захопливий екскурс в історію парку нашого міста. Адже цього року наш мелітопольський парк відзначає своє 90-ліття. Будівництво його почалося у 1926 році на 7 га пустища у верхній  частині міста. У закладці парку брали участь ледь не всі мелітопольці. Створив проект і керував усіма роботами головний лісник Старобердянського лісництва І.О. Алєксєєв, 130 років від дня народження якого відзначає мелітопольська спільнота. Нині в парку ростуть більше 50 видів дерев та близько 30 видів чагарників. Багато спеціалістів та ентузіастів паркової справи доклали своїх зусиль, аби тепер наш парк радував тінистими алеями у літню спеку, розмаїтістю барв восени, тихим засніженим затишком взимку і радісним щебетанням пташок навесні.

Детальніше...