GREEN GRAY Red

Головній окрасі міста – 90 років

   15 листопада у читальному залі  студенти 23 групи та інші читачі бібліотеки здійснили захопливий екскурс в історію парку нашого міста. Адже цього року наш мелітопольський парк відзначає своє 90-ліття. Будівництво його почалося у 1926 році на 7 га пустища у верхній  частині міста. У закладці парку брали участь ледь не всі мелітопольці. Створив проект і керував усіма роботами головний лісник Старобердянського лісництва І.О. Алєксєєв, 130 років від дня народження якого відзначає мелітопольська спільнота. Нині в парку ростуть більше 50 видів дерев та близько 30 видів чагарників. Багато спеціалістів та ентузіастів паркової справи доклали своїх зусиль, аби тепер наш парк радував тінистими алеями у літню спеку, розмаїтістю барв восени, тихим засніженим затишком взимку і радісним щебетанням пташок навесні.

Детальніше...

«Мелітопольський Сократ»

22 червня 2017 року в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї відбулася презентація літературно-краєзнавчого збірника "Павло Каетанович Дзякович – фундатор літературної традиції на Мелітопольщині"

Детальніше...

Новинки бібліотеки

Бібліотечний фонд поповнився новими нотними виданнями.

Детальніше...

«Мелодія душі»

З 13 по 26 червня у читальному залі бібліотеки була представлена виставка книг та матеріалів до 100- річчя від дня народження Г.Ю.Шульгіна «Мелодія душі».

Детальніше...

Нові надходження до бібліотеки

22 червня у читальній залі бібліотеки пройшов перегляд нових надходжень. Викладачі  училища змогли ознайомитися з новинками навчальної, методичної та нотної літератури.

Детальніше...