GREEN GRAY Red

30 вересня Всеукраїнський день бібліотек

Безсумнівно, що книги – джерело і скарбниця знань. Усім відомо, що книги спонукають до роздумів, духовного зростання, викликають бажання замислитись.  А чи багато людей прагнуть того?

Детальніше...

«Які з цих книг залишилися у вашій пам'яті?»

Таке опитування було проведено французькими журналістами і бібліотекарями у 1999 році, за результатами якого французькою газетою Le Monde складено список - 100 книг ХХ століття. Подібні рейтинги складалися й іншими  виданнями та компаніями.

Детальніше...

Уроки історії. Іван Мазепа

18 квітня в читальному залі бібліотеки училища проведено пізнавальний захід «Гетьман» у формі інформ-досьє, присвячений 380-річчю від дня народження Івана Степановича Мазепи.

Детальніше...

Зустріч з письменником

21 березня в читальному залі бібліотеки студенти училища мали нагоду познайомитися з творчістю сучасного українського письменника Євгена Ліра.

Детальніше...

До 205-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка

І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син, і буде мати,
І будуть люде на землі.

В Україні відзначається чергова річниця від дня народження Тараса Шевченка. Можна говорити пафосно. А можна озирнутись навколо і знову переконатися, що Кобзар поміж нас. Він завжди актуальний, завжди сучасний. Бо все, що було, що є, і що буде, знайдеш на сторінках «Кобзаря».

Детальніше...

Нові надходження

Нотний фонд бібліотеки училища поповнився новою книгою Українська фортепіанна музика ХХ-ХХІ століття / Упоряд. Т.Рощина,- К.: Музична Україна, 2018  у 3-х томах. У цьому виданні зібрано фортепіанні твори 46 авторів – представників старшого, середнього та молодшого поколінь вітчизняних композиторів. Обрані твори демонструють розмаїття жанрових моделей, серед яких сонати, сюїти, цикли, поеми, балади, токати, прелюдії, поліфонічні, віртуозні, програмні п’єси тощо. Це безумовно збагатить концертні, фестивальні, конкурсні програми сучасних піаністів.

Детальніше...