GREEN GRAY Red

ПЦК народних інструментів: профорієнтаційна робота

У квітні-травні 2016 р. ПЦК народних інструментів була проведена велика профорієнтаційна робота у 7 районах Запорізької області. Ми побували з концертами в с. Вознесенка, с .Новогородківка (Мелітопольський р-н), с. Луначарське (Бердянський р-н); райцентрах – смт. Якимівка та Михайлівка, с. Велика Білозерка; м. Токмак та Енергодар.

Робота профорієнтаційної групи викладачів та студентів – це концертний виступ оркестру народних інструментів, розповіді про училище та безпосередньо про ПЦК «Народні інструменти» і розповсюдження інформаційних буклетів. У концертах брали участь студенти: Морміль Артур та Фесенко Віктор (41гр.), Демченко Владислав та Пренко Максим (31гр.), Шаповалов Іван та Осовський Родіон (21гр.), Нестеренко Роман та Притуленко Максим (11гр.).

    У репертуарі концертів виконувалися твори композиторів-класиків, українських та зарубіжних митців сучасності, обробки народної музики. Студенти показали як сольну майстерність у виконанні творів так і гру в ансамблі.

Виступи  проводилися на базі ДМШ та ЗОШ І–ІІІ ст., учням презентували гру на народних інструментах: гітара, балалайка, баян, акордеон, саксофон.

Всі викладачі ПЦК народних інструментів приймали активну участь у підготовці номерів концертної програми та організаторській роботі. Не залишилась непомітною і робота дирекції училища, яка надала транспорт, можливість проїхати близько 1000 км та роздати 2000 інформаційних буклетів.

Слухачі концертів були  приємно вражені високим рівнем майстерності студентів та викладачів, вдячні за чудові розповіді та наочність щодо інструментального виконавства.

Викладачі та студенти ПЦК народних інструментів Мелітопольського училища культури подарували радість людям та зробили вагомий внесок у велику справу – популяризацію народної музики в Запорізькому краї!  

Всім велика подяка!

                        Підготував: Кеменчеджи Є.П. – викладач ПЦК народних інструментів