GREEN GRAY Red

Головна Новини

Семінар «Проблеми впровадження інноваційних підходів в освітній процес мистецької галузі»

26-27 вересня 2020 року кафедрою теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету був проведений науково-методичний семінар «Проблеми впровадження інноваційних підходів в освітній процес мистецької галузі».  

Детальніше...

Завітайте до бібліотеки та познайомтеся з новими надходженнями!

Надходження.

Детальніше...

Українська письменниця Оксана Забужко

19 вересня відомій українській письменниці, Оксані Забужко, виповнилося 60 років. З нагоди цієї події бібліотека коледжу підготувала інтерактивну книжкову закладку. Усіх зацікавлених запрошуємо до бібліотеки для детальнішого ознайомлення з творчістю письменниці.

Детальніше...

Участь студентів хорового відділення у фестивалі «Ми - українські!»

Фестиваль національних культур у Приморську цього року, незважаючи на карантин, все ж таки відбувся. Він був проведений у форматі «два в одному», разом із святкуванням Дня міста.

Студенти та викладачі хорового відділення у складі народного німецького ансамблю «Едельвейс» стали учасниками святкового заходу.

Детальніше...

Участь викладачів у Всеукраїнський науково-практичній конференції

18 вересня Харківським вищим коледжем мистецтв за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція "Втілення традицій західноєвропейського мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці".

Детальніше...

Засідання атестаційної комісії коледжу

Протокол № 5

Детальніше...

Засідання атестаційної комісії коледжу

Засідання атестаційної комісії коледжу:

Детальніше...

Участь студентів хорового відділення у ІХ Всеукраїнському Соборі болгар України

12 вересня 2020 року студенти, випускники та викладачі ПЦК диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін у складі народного ансамблю німецької пісні «Едельвейс» взяли участь у етно-концерті творчих колективів національно-культурних товариств Запорізького краю. 

Детальніше...

Робота гуртку «Тематичне малювання»

При кабінеті № 28 «Рисунку, методики викладання спецдисциплін» вже традиційно працює гурток тематичного малювання під керівництвом викладача Олексанра Вікторовича Засипкіна.

Головна мета цього об'єднання – розвиток здібностей гуртківців у тематичному малюванні з використанням різноманітних графічних та живописних технік.

Здобувачі освіти вчаться висловлюватись на основі законів і правил образотворчого мистецтва, вдосконалюють свій творчий метод, здобувають досвід митця.

Детальніше...

Наказ про атестацію

Наказ № 110-осн про атестацію педагогічних працівників:

Детальніше...