GREEN GRAY Red

Головна Новини

Про відзначення Дня Соборності та Дня пам’яті Героїв Крут

В рамках відзначення Дня Соборності України (22 січня) та Дня пам’яті героїв Крут (29 січня) .

Детальніше...

Фотозвіт з центру реабілітації дітей

Надійшов фотозвіт з центру реабілітації дітей. Як годиться, Св.Миколай поклав дарунки вночі таємно кожній дитині.

Детальніше...

ЗВІТ про роботу кабінету народної музичної творчості

ЗВІТпро роботу кабінету народної музичної творчості

за  I семестр 2020–2021 навчальний рік

Уся робота кабінету Народної музичної творчості в І семестрі 2020-2021н.р. проводилась згідно плану. Вона охоплювала організаційні, методичні, бібліографічні, виховні та творчі аспекти. Проводились консультації та додаткові заняття за графіком.

На базі кабінету існує гурток «Любителі класичної музики» та творча лабораторія – вокально-фольклорний ансамбль «Візерунок».

Детальніше...

Подарунки до свята

Свято наближається. 18 грудня 2020 року Святий Миколай від студентів, викладачів та співробітників Мелітопольського коледжу культури і мистецтв приніс подарунки в Мелітопольський центр соціально-психологічної реабілітації дітей.

Детальніше...

Новорічне привітання!!!

Новорічне привітання!!!

Щановні викладачі, студенти,співробітники Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв, приміть привітання з Новим 2021 роком!!!

Детальніше...

Змагання з шахів

З метою підвищення ефективності спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи, популяризації ігрових видів спорту 10 та 11 грудня 2020 року на базі тренажерного залу коледжу проводились змагання з шахів серед юнаків та з шашок серед дівчат.

Детальніше...

ІIІ курс, денна форма навчання – 1 бюджетне місце.

Комунальний заклад «Мелітопольський фаховий коледж культури і мистецтв» Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних місць на навчання за кошти державного бюджету за спеціальністю 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація".
ІІІ курс, денна форма навчання – 1 бюджетне місце.
Прийом заяв та необхідної документації у навчальній частині  (ауд. № 12) з  23 грудня 2020  по 11 січня 2021 р

Детальніше...

На поклик Долі

rudenko

Доля Поета невідривно пов’язана з долею свого народу. Цього року відзначаємо 100 років від дня народження письменника, засновника Української Гельсінської Групи, політв’язня радянських концтаборів Миколи Даниловича Руденка (1920-2004). Він, не вагаючись, пішов на поклик Долі і пройшов усі її випробовування гідно.

Народився Микола Руденко 19 грудня 1920 року у селищі Юр’ївка (нині це Луганська область). «Людина починається не з дати свого народження – вона починається з народження власної пам’яті», - напише пізніше Микола Руденко. Дитинство Миколи пройшло під знаком «нового життя». Він запам’ятав і перші розкуркулення, і колгоспи, куди довелося здати коня, корову і пару волів, і голод 33-го.

Детальніше...

Майстер-класи в межах Всеукраїнського науково-методичного семінару

На початку грудня Мелітопольський державний педагогічний університет імені Б.Хмельницького проводив Всеукраїнський науково-методичний семінар "Професійно-компетентнісна самореалізація музиканта у виконавській та педагогічній діяльності". 

Детальніше...

XII обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця» - 2020

6 листопада 2020року на території Гуляйпільського культурно-спортивного комплексу «Сучасник» пройшов обласний фестиваль народного мистецтва «Вольниця» у дистанційному режимі.

Детальніше...