GREEN GRAY Red

Головна Новини

Відкрите заняття з навчальної дисципліни «Сценічна пластика»

13грудня 2017 на предметно-циклової комісії РТЗ пройшло відкрите заняття з навчальної дисципліни «Сценічна пластика» викладача Попенко Анни Миколаївни зі студентами 26 групи.

Детальніше...

«Жива бібліотека»

1 грудня 2017 року студенти І-ІІ курсу відділення «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Пилипенко Софія, Пилипенко Анна, Павлюк Евеліна, Возняк Ілля разом з куратором Федоровою Іриною Вікторівною брали активну участь у заході «Живабібліотека», який проходив у бібліотеціім. Т.Г. Шевченка, в рамках проекту «ВідкрийМелітополь у своєму серці».

Детальніше...

«Світове кафе» у форматі (WorldCafе)

11 грудня у приміщенні Палацу культури ім. Т. Шевченка відбулися обговорювання пріоритетних напрямків розвитку освіти для дорослих в Мелітополі у форматі «Світового кафе» (WorldCafе).

Детальніше...

Місто попрощалося з Миколою Себестіянським

Сьогодні педагоги та студенти мелітопольського вищого училища культури, мелітопольські відомі хореографи, керівники танцювальних колективів в останню путь проводжали Миколу Антоновича Себестіянського. Майстра хореографії, керівника народного хореографічного колективу «Червона калина», який віддав його величності танці десятки років, усі присутні згадували добрими словами.

Детальніше...

Заочна форма навчання

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

(НА БАЗІ 11 КЛ.)

Прийом документів з 10 липня по 8 серпня 2018 року.

Детальніше...

Вечірні сутінки… Бібліотека… Загадкові події…

25 листопада 2017 року о 18.00 центральна бібліотека ім. Лермонтова перетворилась на справжню загадкову країну – «Гоголівську Диканьку».

Гостей «Дорослої казки» чекала зустріч з незвіданим світом української магії, майстер-класи від Русалок, створення оберегів від Домовят, магічні заговори від Солохи та Панночки. Від Чаклунок – заворожлива екскурсія темними лабіринтами нічної бібліотеки; казкова вікторина«ВЕЧОРИ НА ХУТОРІ БІЛЯ ДИКАНЬКИ».

Детальніше...

Концерт у м. Приморськ

6 грудня  оркестр народних інструментів «Чарівні струни» виступив з концертом у м. Приморськ.

Детальніше...

«ЗАПОРІЗЬКА СПАДЩИНА»

«ЗАПОРІЗЬКА СПАДЩИНА»

 

25 листопада  2017 року в м. Запоріжжя відбувся Обласний конкурс фольклорних колективів «Запорізька спадщина», в якому приймали участь 21 колектив з різних районів та міст Запорізької області.

Детальніше...

Джерела духовного зростання: твори митців української літератури

6 грудня у центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна» для спеціалістів міських та шкільних бібліотек відбувся семінар-практикум «Джерела духовного зростання: твори митців української літератури». Гостями семінару були: методист управління освіти Ірина Савченко, голова міського літературного об’єднанняім. П. Ловецького Світлана Непомняща, завідуюча Малою академією наук Олександра Меркулова таписьменник Сергій Авдєєнко.

Детальніше...

День студента

16 листопада  в актовому залі училища студенти 41 групи (заліковий показ з предмета «Навчальна практика КДД»), організували і провели дискотеку до міжнародного Дня Студента «KULEKDANCE»

Детальніше...