GREEN GRAY Red

Головна Новини

Про підсумки конкурсу-огляду методичної роботи викладачів

Пропідсумки конкурсу-огляду методичної роботи викладачів коледжу

за 2020-2021 навчальний рік.

Відповідно до наказу №182-осн. від 20.11.2020 р. в квітні-травні 2021 року в коледжі проводився  конкурс-огляд методичної роботи викладачів за 2020-2021 н.р. До складу комісії конкурсу-огляду увійшли: Сергєєва Т.А. – голова комісії, Білоконь В.І., Медведєва Л.Й., Фесенко Ю.М., Ониськів Г.Г. – члени комісії.

Детальніше...

Всеукраїнські тренінги та підвищення кваліфікації.

20 - 21 серпня 2021 року на  суб’єкті  підвищення кваліфікації «Платформа ОСВІТИ»  пройшла Всеукраїнська наукова онлайн конференція: «Розвиток фахової компетентності педагогів в умовах змін».

В рамках конференції проходили тренінги та підвищення кваліфікації для педагогічних працівників позашкільної, загально-середньої та передвищої  освіти.

Детальніше...

Положення. Молодіжний етнофестиваль

Про Всеукраїнський молодіжний етнофестиваль 

Детальніше...

Про атестацію педагогічних працівників

«Про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 21 травня 2021 року N 354»

   Для проходження атестації педагогічними працівниками і концертмейстерами у другій половині  2021 року, необхідно ознайомитись з деякими змінами  і доповненнями, внесеними наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 21 травня 2021 року N 354»

Детальніше...

З днем народження, музикант!

7 вересня  ансамбль народних інструментів коледжу в с. Фруктове привітав з ювілеєм мелітопольського композитора, аранжувальника Олександра Роганова, який закінчив наш навчальний заклад і з успіхом працював все своє життяу Мелітопольському районі.

Детальніше...

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ЗлатаФест» Золоті Таланти України

З 6 по 11 серпня на березі Чорного моря, біля Коблево,  відбувся Всеукраїнський  фестиваль-конкурс  ЗлатаФест Золоті Таланти України.

Фестиваль-конкурс «ЗлатаФест» створений для підтримки обдарованих дітей та молоді. Для обміну досвідом та подальшої співпраці. Для професійного росту.

Детальніше...

Участь хорового колективу

11 вересня 2021 року, в День фізичної культури та спорту, в Дитячій юнацько-спортивній школі № 3 відбувся 23 Міжнародний турнір з гандболу.

В урочистому відкритті прийняв участь хоровий колектив «Світанок»

Детальніше...

Курси підвищення кваліфікації

Не дивлячись на літню відпустку, викладачі ПЦК диригентсько-хорових дисциплін та ПЦК фортепіано підвищують свою кваліфікацію на дистанційних курсах.

Детальніше...

Оголошує конкурс на заміщення вакантних місць

Комунальний заклад «Мелітопольський фаховий коледж культури і мистецтв» Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних місць на навчання за кошти державного бюджету за спеціальністю 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація". ІV курс, денна форма навчання – 1 бюджетне місце. Прийом заяв та необхідної документації у навчальній частині (ауд. № 12) з 1 вересня 2021 по 10 вересня 2021 р

Детальніше...

Протокол №16

Про зарахування вступників І сесії заочної форми навчання:

Детальніше...