GREEN GRAY Red

Головна Новини

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

(16 – 20 вересня 2019 року)

18 грудня 2018 року було прийнято Закон України №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» (далі – Закон), яким закріплено поняття булінгу (цькування) та встановлено адміністративну відповідальність за його вчинення. Підставою для прийняття Закону стала поширеність випадків булінгу серед школярів. За даними дослідження UNICEF в Україні у 2017 році, 67% дітей стикалися з булінгом в тих чи інших проявах (були жертвою чи свідком).

Детальніше...

День Знань в училищі культури

02.09.2019р.о 8:00 в сквері училища пройшов захід, присвячений Дню знань.

Детальніше...

«Кам’яна Могила»

14 вересня Народний ансамбль танцю «Запорізькі обереги»  брав участь у відкритті масштабного заходу – етнофестивалі «Подих степу», який проходив на території історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила» у рамках відзначення Днів європейської спадщини. Атмосфера свята царила всюди. Студенти не тільки приєднались до масштабного проекту, а й презентували  освітні можливості хореографічного відділення. Також з радістю побродили  по історичному  камінню, насолоджувались природою, фотографувались.

Детальніше...

Засідання атестаційної комісії

Протокор № 1

Детальніше...

Свідоцтво

Засвідчує, що:

Детальніше...

Зустріч з письменницею О.Деркачовою

12 вересня в Мелітопольському державному педагогічному університеті відбулася лекція «Інклюзивна література: від поразок до перемог», яку підготувала доктор філологічних наук, професор Прикарпатського національного університету Ольга Деркачова. Серед запрошених були викладачі української мови Мелітопольського училища культури.

Детальніше...

Регіональний фестиваль української та німецької культури "Кронау-Фест"

14 вересня у смт Високопілля (Херсонська область) за підтримки Міністерства культури України та Херсонського обласного центру народної творчості відбувся Регіональний фестиваль української та німецької культури "Кронау-Фест".

Детальніше...

Вітання

Дирекція Мелітопольського училища культури та предметно-циклова комісія духових інструментів щиро вітає випускника 2018 року Гнітька Олексія зі вступом на навчання до Львівської академії сухопутних військ на факультет військових диригентів!

Детальніше...

День фізичної культури та спорту 2019

З 09.09.2019 року по 15.09. 2019 року в училищі проводились заходи, присвячені Дню фізичної культури та спорту.

Детальніше...

«Студентська каша першокурсника»

10 вересня о 20.00 на подвір’ї училища  відбувся дебют першокурсників – мешканців гуртожитку.

Детальніше...