GREEN GRAY Red

Головна Новини

Студентська музично-теоретична конференція «Від темряви до світла – через боротьбу до перемоги»

Уся світова музична спільнота протягом 2020 року відзначає 250 років з дня народження видатного німецького композитора Людвіга ван Бетховена.

В Німеччині ґрунтовно підготувалися до ювілею композитора і 2020 рік проходитиме під гаслом «Відкриваємо заново Бетховена».

Відбудеться понад тисяча культурних подій: концерти, оперні спектаклі, виставки, літературні читання, симпозіуми, конференції.

Детальніше...

"Динамічна геометрія"

8 січня старшим викладачем кафедри математики і фізики Яковенко А.С. було проведено семінар-практикум «Динамічна геометрія» для вчителів математики міста Мелітополя, в якому прийняла участь викладач КЗ «Мелітопольськеучилище культури» ЗОР Медведєва Л.Й., яка отримала сертифікат.  Під час семінару розглянули основні програмні середовища для побудови динамічних геометричних об’єктів. Практичні завдання та зворотній зв’язок виконувались за допомогою смартфонів.

Викладач Медведєва Л.Й.

Детальніше...

«Готуємось до подорожі в Німеччину та Великобританію»

«Готуємось до подорожі в Німеччину та Великобританію» – під такою назвою 16 січня на ПЦК соціально-гуманітарних дисциплін пройшло відкрите бінарне заняття з англійської та німецької мови.

Викладачі Луценко К. Ю. та Капріор Н. Г. разом зі студентами 23 групи дійсно подарували яскраву подорож до європейських країн з використанням рідної мови для кожної з них.

Детальніше...

Про роботу кабінету Народної музичної творчості за I семестр 2019-2020 навчального року

Уся робота кабінету Народної музичної творчості в І семестрі 2019-2020 н. р. проводилась згідно плану. Вона охоплювала організаційні, методичні, бібліографічні, виховні та творчі аспекти. Проводились консультації та додаткові заняття за графіком.

Детальніше...

До 90-річчя з дня заснування Мелітопольського училища культури

 В рамках 90-річчя з дня заснування Мелітопольського училища культури, 23 січня 2020 року проводиться студентська музично-теоретична конференція «Від темряви до світла – через боротьбу до перемоги», присвячена до 250-річчя з дня народження німецького композитора Людвіга ван Бетховена.

Детальніше...

Оголошує конкурс на заміщення вакантних місць

Комунальний заклад «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних місць на навчання за кошти державного бюджету за спеціальністю 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація". ІІІ курс, денна форма навчання – 1 бюджетне місце. Прийом заяв та необхідної документації у навчальній частині (ауд. № 12) з 3 по 11 січня 2020 р

Детальніше...

У Мелітополі почала діяти «комендантська година» для дітей

Про це попереджає міська служба у справах дітей станом

на 12 січня 2020 року

У Мелітополі з 22:00 дітям заборонено гуляти без батьків по місту, а також перебувати в розважальних закладах.

Згідно із законом, до відповідальності можуть притягнути навіть тих батьків, дитина яких буде гуляти гуляти один на спортмайданчику в школі або у дворі.

Детальніше...

Святий Миколай відвідав дитячу бібліотеку «Мальвіна»

  На літературному святі «Розповім я Миколаю про свою завітну мрію…» були присутні учні 3-5-х класів ЗОШ № 22, вихованці  інтернату №2 та  клубу «Гвоздичка».

Детальніше...

"Виховні ідеали українського козацтва"

9 січня 2020 р. відбувся семінар «Виховні ідеали українського козацтва», в рамках роботи Методичної майстерні педагога Нової української школи. Організаторами заходу стали викладачі кафедри педагогіки і педагогічної майстерності професори Окса М.М. і Коробченко А.А., доцент Єрмак Ю.І. Мета заходу – ознайомити з виховними ідеалами українського козацтва та виявити їх вплив на підготовку підростаючого покоління до сучасного життя.

Детальніше...

Творчі колективи посіли призові місця (про нас пишуть)

Творчі колективи посіли призові місця (про нас пишуть) :

Детальніше...