GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини Головна Вітаємо ЗАБРОДСЬКОГО ІЛЛЮ

Положення про приймальну комісію

Положення про приймальну комісію

Файл (pdf)

Положення про вступні випробування

Файл (pdf)

Положення про мотиваційний лист

Файл (pdf)

Детальніше...

Хорове мистецтво України

Під патронатом Міністерства освіти і науки України на базі Бердичівського педагогічного коледжу була проведена VIIВсеукраїнська студентсько-учнівська науково-практична конференція «Хорове мистецтво України: історія та персоналії» в дистанційному форматі.

Детальніше...

До Дня пам’яті та примирення

До дня пам’яті та примирення студенти відділення декоративно-прикладного мистецтва разом з викладачем Тонконог С.О. підготували і провели тематичну виставкуробіт в інстаграмі відділення (art_muk.ua).

Детальніше...

Літературний конкурс «ВІЛЬНИЙ СТЕП»

У тяжкі часи воєн і скрут українці завжди бралися до зброї та боронили свій край до останку. І сьогодні, як ніколи, ми потребуємо єдності у боротьбі проти російської орди на всіх фронтах. Так, не кожен може тримати зброю або бути волонтером, однак тримати оборону на культурному фронті здатен будь-хто.

Детальніше...

Про відзначення у 2022 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги

Про відзначення у 2022 році Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

[з сайту]

Цього року пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України, що супроводжується численними воєнними злочинами з боку російської армії та військово-політичного керівництва. Крім цього, Російська Федерація системно знецінює, перекручує та маніпулює моральним спадком учасників Другої світової війни та перемоги над нацизмом, і ці дії набувають особливого розмаху до 9 травня.

Детальніше...

Вітаємо студентів 41 групи з перемогою у Міжнародному КОНКУРСІ «POVESTE DE LARNA - WINTER STORY 2022»

ПЦК Духових інструментів вітає студентів 4 курсу, духового відділення - Балабаєву Катерину та Патевського Назара з перемогою у Міжнародному КОНКУРСІ «POVESTE DE LARNA - WINTER STORY 2022» – (місто Бухарест).

Студенти отримали Диплом Лауреата I ступеню у номінації «інструментальний жанр». У IV віковій категорії.

Детальніше...

Синтез мистецької освіти

18 лютого 2022 р. успішно завершила свою роботу IV Всеукраїнська науково-практична конференція "Синтез мистецької науки, освіти та творчості в Україні та глобальному культурному просторі», що проходила  у рамках відзначення 75-річчя  з  дня заснування Ужгородського інституту культури і мистецтв.

Детальніше...

Робота відділення ДПМ за І семестр 2021-2022н.р.

Початок навчального року на ПЦК ДПМ супроводжувався рядом заходів різної направленості:

Участь у конкурсах

Студентка 23 групи Ковалишкіна Аріна перемогла у 2 конкурсах:

  • Всеукраїнському дистанційному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв «Мій рідний черешневий край» (1 місце). Викладач Пархоменко В.П. Отримали дипломи та подяки.
  • Всеукраїнському дистанційному конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв «Мистецькі фантазії» (1 місце). Викладач Пархоменко В.П.
  • Викладачі Пархоменко В.П. та Прохін В.І. брали участь в журі міського фестивалю-конкурсу серед учнів мистецьких шкіл «Зоряне коло». Отримали подяки.

Детальніше...