GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини

Екскурсії до бібліотек міста

В жовтні місяці студенти бібліотечного відділення відвідували бібліотеки міста з метою ознайомлення з досвідом роботи, інноваційними технологіями, сучасним станом та перспективами розвитку. Екскурсії здійснювались в рамках предметів «Соціальні комунікації», «Навчальна практика» під керівництвом викладача Бакшанської Тетяни Юріївни. Студенти мали змогу побачити роботу як спеціальних так і публічних бібліотек, а також поспілкуватись з досвідченими працівниками та визначитись з можливими місцями майбутньої роботи.

Детальніше...

Інтеркультурний ярмарок «В слові «Ми» – сто тисяч «Я»

У центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна»  в рамках креатив-лабораторії  «Культура народів рідного краю» з 10 до 20 жовтня проходивінтеркультурний ярмарок «В слові «Ми» – сто тисяч «Я».

Учасниками заходів в рамках проходження навчальної практики стали студенти бібліотечного відділення (денної та заочної форм навчання).

Детальніше...

Відкрите заняття з навчальної дисципліни «Інформатика»

18 жовтня  2017 року на предметно-цикловій комісії соціально-гуманітарних дисциплін відбулося відкрите заняття з навчальної дисципліни «Інформатика» викладача  Стеценка Олександра Олександровича.

Детальніше...

«Формування громадянської компетентності учнівської молоді у полікультурному середовищі»

Під такою назвою 28 вересня 2017 року на базі Запорізького обласного центру молоді відбувся міжрегіональний науково-методичний семінар. 

Детальніше...

Змагання з настільного тенісу

13 жовтня 2017 року, на базі тренажерного залу училища культури, проводились змагання з настільного тенісу на першість училища присвяченні "Дню захисника України". 

Детальніше...

Територія Голодомору: пам’ять невмируща

         5 жовтня 2017 року в приміщенні Запорізького обласного краєзнавчого музею відбулась презентація навчального фільму «Територія Голодомору: пам’ять невмируща»,

Детальніше...