GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини

Захист дипломних робіт 2020

23 червня 2020 року відбувся захист дипломних робіт студентів 43 групи.  Під керівництвом викладача Пархоменко В. П. державна комісія, до складу якої цього року входили Олександр Антоненко (кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького), Михайло Єгоров (директор коледжу), Світлана Тонконог (голова ПЦК) відзначили високий рівень майстерності студентів.

Детальніше...

Нові надходження (2020 р.)

Фонд бібліотеки поповнився новими надходженнями. Цікаве з новинок:

Брати Капранови "Паперові солдати"

Олександр Завара "Гелтер Скелтер"

 

Інстаграм відділення ДПМ

Цього року на відділенні декоративно-прикладного мистецтва запрацював інстаграм (art_muk.ua). Ми висвітлююємо найбільш цікаві та суттєві події з студентського життя та надбань комісії в цілому. Всі бажаючі можуть приєднатися до нас в цій соціальній мережі.

Детальніше...

Про конкурс-фестиваль «Грай, музико!»

В Мелітопольському фаховому коледжі культури та мистецтв всьоме відбувся конкурс–фестиваль  «Грай, музико!», який вперше проводився у дистанційному режимі.

До участі було заявлено 35 колективів з Ніжина, Лозової,  Бахмута (Донецької обл.) , Запоріжжя, Мелітополя, Токмака,  М. Білозірки. Брали участь наші друзі з Харкова. До  участі в конкурсі запрошені учні  мистецьких шкіл України, в тому числі із середніх спеціалізованих закладів мистецької освіти – більше 200 учасників.

Детальніше...

Положення про приймальну комісію

Положення про приймальну комісію

Файл (pdf)

Детальніше...

Корифеї українського театру

2020 року відзначаються ювілеї видатних діячів українського театру:

180 років від дня народження українського драматурга,засновника українського професійного театру  Марка Лукича Кропивницького (1840 – 1910);

180 років від дня народження українського письменника, поета, драматурга, режисера, перекладача, культурного та громадського діяча Михайла Петровича Старицького (1840-1904);  

175 років від дня народження українського письменника, драматурга, актора, режисера, театрального діяча Івана Карповича Карпенка – Карого (Тобілевич) (1845 – 1907).

А також - 100 років з дня заснування Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка.

Детальніше...

ЗВІТ (за 2019–2020 навчальний рік)

про роботу кабінету народної музичної творчості

Вся робота кабінету народної музичної творчості проводилась за відповідним планом. Консультації та додаткові заняття проводились за графіком.

Детальніше...

З успішним складанням Державного іспиту!

ПЦК диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін щиро вітає випускників спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" з успішним складанням Державного іспиту з навчальної дисципліни "Диригування та читання хорових партитур".

Детальніше...