GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПОСТАНОВА КОЛЕГІЇ

Чат-бот "Залишайся в безпеці"

Чат-бот "Залишайся в безпеці"

Детальніше...

Всеукраїнська акція «Напиши листа солдату»

З по 28 грудня 2021 року в коледжі  стартувала благодійна акція «Напиши листа солдату».

Детальніше...

«Арт-терапія» – методичний практикум для викладачів мистецьких шкіл

10 січня 2022 року на базі навчально-методичного кабінету закладів спеціалізованої мистецької освіти комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради було проведено обласний навчально- методичний захід «Арт-терапія» – методичний практикум за темою: «Психологічні аспекти та індивідуальні методичні підходи в роботі з ансамблем викладачів».

Детальніше...

«Його життя – коротка мить»

На виконання плану заходів Запорізької обласної Державної адміністрації щодо відзначення 70-річчя від дня народження Назарія Яремчука, студентом IV курсу Удинським Микитою, спеціалізація «Народне інструментальне мистецтво» (духові інструменти), був підготовлений творчий проект  про життя та творчість відомого українського співака, Народного артиста України - Назарія Яремчука під назвою «Його життя – коротка мить». Науковий керівник – викладач - методист Сергєєва Тетяна Анатоліївна.

Детальніше...

Премія імені Якова Новицького

Департамент культури та інформаційної політики Запорізької облдержадміністрації у жовтні 2021 року провів засідання на здобуття обласної Премії за досягнення в краєзнавчій роботі імені Якова Новицького.

Детальніше...

«Новорічний ранок»

Новорічний ранок для діточок пройшов в Мелітопольському фаховому коледжі культури і мистецтв.

Детальніше...

II Всеукраїнська науково - практична конференція «Традиції та інновації в підготовці фахового молодшого бакалавра сфери культури і мистецтв»

– 10 грудня 2021 року на базі Гадяцького фахового коледжу культури і мистецтв ім. І. П. Котляревського Полтавської обласної ради відбулася II Всеукраїнська науково - практична конференція «Традиції та інновації в підготовці фахового молодшого бакалавра сфери культури і мистецтв».

Детальніше...