GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини

Проєкт «Стосунки без насильства»

З 11 січня по 15 січня 2021 стартував проєкт «Стосунки без насильства»  –  онлайн-тренінги для дівчат-лідерок «Стоп! Насильство». Організатором і ведучою цього проєкту виступила практичний психолог Благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо» Ілона Вікторівна Серебрякова.

Детальніше...

Про відзначення Дня Соборності та Дня пам’яті Героїв Крут

В рамках відзначення Дня Соборності України (22 січня) та Дня пам’яті героїв Крут (29 січня) .

Детальніше...

16 днів проти насильства

3 грудня 2020 року в коледжі був організований захід в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Практична психологиня Ілона Серебрякова з благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо»

провела інформаційне заняття для студенток І курсу Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв «Не дрібниці у стосунках», де розповіла дівчатам про види насильства, де отримати допомогу у випадку насильства, як організувати коло підтримки та уберегтися від стосунків із абьюзером.

Детальніше...

ЗВІТ про роботу кабінету народної музичної творчості

ЗВІТпро роботу кабінету народної музичної творчості

за  I семестр 2020–2021 навчальний рік

Уся робота кабінету Народної музичної творчості в І семестрі 2020-2021н.р. проводилась згідно плану. Вона охоплювала організаційні, методичні, бібліографічні, виховні та творчі аспекти. Проводились консультації та додаткові заняття за графіком.

На базі кабінету існує гурток «Любителі класичної музики» та творча лабораторія – вокально-фольклорний ансамбль «Візерунок».

Детальніше...

Вебінар: «Використання IT для оптимізації процесу навчання»

 

21 січня 2021року на базі Запорізького Науково-методичного центру професійно-технічної освіти  відбувся  обласний вебінар за темою: «Використання ITдля оптимізації процесу навчання».

Детальніше...

Новорічне привітання!!!

Новорічне привітання!!!

Щановні викладачі, студенти,співробітники Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв, приміть привітання з Новим 2021 роком!!!

Детальніше...

«Сучасний вимір для викладачів середніх та вищих навчальних закладів»

На початку нового 2021 року об’єднання науковців GlobalNauka надрукувала колективну наукову монографію «Сучасний педагог» том 3 (226 сторінок), до якого увійшли публікації результатів наукових досліджень, новітніх педагогічних розробок та практичних впроваджень в освітній процес від викладачів середньої та вищої освіти (близько 50-ти робіт). Кожному з авторів присвоєно код УКД авторського знаку і міжнародного номеру ISBN.

Детальніше...

ІIІ курс, денна форма навчання – 1 бюджетне місце.

Комунальний заклад «Мелітопольський фаховий коледж культури і мистецтв» Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних місць на навчання за кошти державного бюджету за спеціальністю 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація".
ІІІ курс, денна форма навчання – 1 бюджетне місце.
Прийом заяв та необхідної документації у навчальній частині  (ауд. № 12) з  23 грудня 2020  по 11 січня 2021 р

Детальніше...