GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини Відкиваємо світ музики

Відкрите заняття з навчальної дисципліни «Сценічна пластика»

13грудня 2017 на предметно-циклової комісії РТЗ пройшло відкрите заняття з навчальної дисципліни «Сценічна пластика» викладача Попенко Анни Миколаївни зі студентами 26 групи.

Детальніше...

Джерела духовного зростання: твори митців української літератури

6 грудня у центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна» для спеціалістів міських та шкільних бібліотек відбувся семінар-практикум «Джерела духовного зростання: твори митців української літератури». Гостями семінару були: методист управління освіти Ірина Савченко, голова міського літературного об’єднанняім. П. Ловецького Світлана Непомняща, завідуюча Малою академією наук Олександра Меркулова таписьменник Сергій Авдєєнко.

Детальніше...

«Світове кафе» у форматі (WorldCafе)

11 грудня у приміщенні Палацу культури ім. Т. Шевченка відбулися обговорювання пріоритетних напрямків розвитку освіти для дорослих в Мелітополі у форматі «Світового кафе» (WorldCafе).

Детальніше...

«Жива бібліотека»

1 грудня 2017 року студенти І-ІІ курсу відділення «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Пилипенко Софія, Пилипенко Анна, Павлюк Евеліна, Возняк Ілля разом з куратором Федоровою Іриною Вікторівною брали активну участь у заході «Живабібліотека», який проходив у бібліотеціім. Т.Г. Шевченка, в рамках проекту «ВідкрийМелітополь у своєму серці».

Детальніше...

Заочна форма навчання

ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

(НА БАЗІ 11 КЛ.)

Прийом документів з 10 липня по 8 серпня 2018 року.

Детальніше...

Місто попрощалося з Миколою Себестіянським

Сьогодні педагоги та студенти мелітопольського вищого училища культури, мелітопольські відомі хореографи, керівники танцювальних колективів в останню путь проводжали Миколу Антоновича Себестіянського. Майстра хореографії, керівника народного хореографічного колективу «Червона калина», який віддав його величності танці десятки років, усі присутні згадували добрими словами.

Детальніше...

Концерт у м. Приморськ

6 грудня  оркестр народних інструментів «Чарівні струни» виступив з концертом у м. Приморськ.

Детальніше...

Вечірні сутінки… Бібліотека… Загадкові події…

25 листопада 2017 року о 18.00 центральна бібліотека ім. Лермонтова перетворилась на справжню загадкову країну – «Гоголівську Диканьку».

Гостей «Дорослої казки» чекала зустріч з незвіданим світом української магії, майстер-класи від Русалок, створення оберегів від Домовят, магічні заговори від Солохи та Панночки. Від Чаклунок – заворожлива екскурсія темними лабіринтами нічної бібліотеки; казкова вікторина«ВЕЧОРИ НА ХУТОРІ БІЛЯ ДИКАНЬКИ».

Детальніше...