GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ З ПРОТИДІЇ БУЛІНГУ

(16 – 20 вересня 2019 року)

18 грудня 2018 року було прийнято Закон України №2657-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо протидії булінгу (цькуванню)» (далі – Закон), яким закріплено поняття булінгу (цькування) та встановлено адміністративну відповідальність за його вчинення. Підставою для прийняття Закону стала поширеність випадків булінгу серед школярів. За даними дослідження UNICEF в Україні у 2017 році, 67% дітей стикалися з булінгом в тих чи інших проявах (були жертвою чи свідком).

Детальніше...

День фізичної культури та спорту 2019

З 09.09.2019 року по 15.09. 2019 року в училищі проводились заходи, присвячені Дню фізичної культури та спорту.

Детальніше...

«Кам’яна Могила»

14 вересня Народний ансамбль танцю «Запорізькі обереги»  брав участь у відкритті масштабного заходу – етнофестивалі «Подих степу», який проходив на території історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила» у рамках відзначення Днів європейської спадщини. Атмосфера свята царила всюди. Студенти не тільки приєднались до масштабного проекту, а й презентували  освітні можливості хореографічного відділення. Також з радістю побродили  по історичному  камінню, насолоджувались природою, фотографувались.

Детальніше...

День Знань в училищі культури

02.09.2019р.о 8:00 в сквері училища пройшов захід, присвячений Дню знань.

Детальніше...

Свідоцтво

Засвідчує, що:

Детальніше...

Засідання атестаційної комісії

Протокор № 1

Детальніше...

Регіональний фестиваль української та німецької культури "Кронау-Фест"

14 вересня у смт Високопілля (Херсонська область) за підтримки Міністерства культури України та Херсонського обласного центру народної творчості відбувся Регіональний фестиваль української та німецької культури "Кронау-Фест".

Детальніше...

Зустріч з письменницею О.Деркачовою

12 вересня в Мелітопольському державному педагогічному університеті відбулася лекція «Інклюзивна література: від поразок до перемог», яку підготувала доктор філологічних наук, професор Прикарпатського національного університету Ольга Деркачова. Серед запрошених були викладачі української мови Мелітопольського училища культури.

Детальніше...