GREEN GRAY Red

Оголошення!

Про Український культурний фонд.

Детальніше...

День відкритих дверей

22 квітня в училищі відбувся День відкритих дверей  та  Ярмарок  вакансій – зустріч з вступниками та студентами IV курсу з керівниками об’єднаних територіальних громад, начальниками районних відділів культури Запорізької області.

Детальніше...

Концерт "Я музыку всегда боготворил" (афіша)

До 100-річчя від дня народження Г.Ю. Шульгіна.

Детальніше...

День відкритих дверей!

22 квітня о 10:00 Мелітопольське училище культури запрошує на День відкритих дверей!

Детальніше...

Святкова хода до Дня Перемоги! (фото)

Детальніше...

Все про квест і не тільки…

На виконання листа Управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради Запорізької області № 01-37/64 від 03.04.2017р. студентська команда «Артист» взяла участь у молодіжному квесті «Стежками рідного міста: Великодні перегони».

Детальніше...

Досягнення й успіхи

Студентка І курсу відділення «Народна хореографія» Діана Акімова посіла два І місця на Всеукраїнському V ювілейному фестивалі виконавців східних, індійських та циганських танців «Нурія – 2017»  в категоріях - «Молодежь» (начинающая программа) RagsShargi, та імпровізація. Отримала дипломи та медалі за перемогу. Наші щирі  вітання і побажання нових творчих злетів!

Детальніше...

День відкритих дверей в КНУКіМ для випускників МУК

Першого квітня у Київському національному університеті культури і мистецтв відбувся День відкритих дверей. Серед запрошених гостей були студенти та викладачі Мелітопольського училища культури.

Детальніше...