GREEN GRAY Red

Конкурс щодо визначення претендентів на посаду директора

ОГОЛОШЕННЯ

Запорізька обласна рада оголошує конкурс щодо визначення претендентів
на посаду директора комунального закладу
«Мелітопольське училище культури»
Запорізької обласної ради

Основні вимоги до претендентів (відповідно до статті 42, пп. 5, 121, 16 п. 2 Розділу XV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про вищу освіту»): громадянство України, вільне володіння державною мовою, стаж роботи на посадах педагогічних (науково-педагогічних) працівників не менше як 10 років.

Детальніше...

Концерт "Я музыку всегда боготворил" (афіша)

До 100-річчя від дня народження Г.Ю. Шульгіна.

Детальніше...

Рада директорів - регіональна нарада-семінар

Шановні колеги!

Сьогодні (19.02.2019) на базі Запорізького авіаційного коледжу ім. О.Г. Івченка відбулась регіональна нарада-семінар, під час якої обговорювали проект закону України "Про фахову передвищу освіту".

Детальніше...

Святкова хода до Дня Перемоги! (фото)

Детальніше...

Зустріч студентської молоді у Запорізькій обласній раді

7 лютого 2019 р. у Запорізькій обласній раді відбулась презентація стажування студентів у виконавчому апараті ЗОР, в якій прийняли участь студенти нашого училища: Лук’янова Карина (41гр.), Нестеренко Роман (41гр.), Риженко Катерина (45 гр.), Тілюпо Аліна (36 гр.) та Забродський Ілля (31гр.).

Детальніше...

Досягнення й успіхи

Студентка І курсу відділення «Народна хореографія» Діана Акімова посіла два І місця на Всеукраїнському V ювілейному фестивалі виконавців східних, індійських та циганських танців «Нурія – 2017»  в категоріях - «Молодежь» (начинающая программа) RagsShargi, та імпровізація. Отримала дипломи та медалі за перемогу. Наші щирі  вітання і побажання нових творчих злетів!

Детальніше...

Оголошення!

Про Український культурний фонд.

Детальніше...

День відкритих дверей

22 квітня в училищі відбувся День відкритих дверей  та  Ярмарок  вакансій – зустріч з вступниками та студентами IV курсу з керівниками об’єднаних територіальних громад, начальниками районних відділів культури Запорізької області.

Детальніше...

Дочірні категорії