GREEN GRAY Red

"Щедрий вівторок"

Про проведення Всеукраїнського дня добрих справ "Щедрий вівторок"

Детальніше...

«Країна талантів»

5 травня 2021 року  в м. Харків  відбувся дистанційний Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв  «КРАЇНА  ТАЛАНТІВ».

Організатори фестивалю: творче об’єднання «Яскраве майбутнє».

На фестивалі-конкурсі Мелітополь і Мелітопольський район в номінації «народний вокал» представляли: студентський вокально-фольклорний ансамбль «Візерунок»  Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв та Народний аматорський фольклорний ансамбль «Веснянка» с. Данилоіванівка – носії елементу нематеріальної культурної спадщини «Степовий розспів Запорізького краю».

Детальніше...

«Найсмачніша каша першокурсника»

Традиційно у вересні на подвір’ї коледжу культури відбулося знайомство нових мешканців гуртожитку із студентським життям.

До всіх учасників свята звернулися Голова студентської ради гуртожитку Прудіус Єлізавета та її заступник Пасько Софія, які запевнили, що попереду першокурсників чекає яскраве студентське життя наповнене цікавими подіями.

Детальніше...

Наказ №48.

Н А К А З

 

26 березня 2021 р.   № 48-осн.  м. Мелітополь

Про запровадження в коледжі посиленого карантину з 29.03.2021 р. по 09.04.2021 р.      

Детальніше...

Положення. Молодіжний етнофестиваль

Про Всеукраїнський молодіжний етнофестиваль 

Детальніше...

Всесвітній день боротьби з туберкульозом

Для студентів гуртожитку 24 березня 2021 р. було проведено західпро туберкульоз – небезпечне інфекційне захворювання, його розвиток, форми. Яких правил слід дотримуватися, щоб не захворіти.

Детальніше...

Оголошує конкурс на заміщення вакантних місць

Комунальний заклад «Мелітопольський фаховий коледж культури і мистецтв» Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних місць на навчання за кошти державного бюджету за спеціальністю 023 "Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація". ІV курс, денна форма навчання – 1 бюджетне місце. Прийом заяв та необхідної документації у навчальній частині (ауд. № 12) з 1 вересня 2021 по 10 вересня 2021 р

Детальніше...

Круглий стіл «Протидія булінгу»

22 березня 2021 р. в коледжі пройшов Круглий стіл за темою «Протидія булінгу».

Провідний юрисконсульт коледжу, викладач правознавства Ходоніна Олена Олексіївна та студенти 23 групи спеціалізації «Декоративне мистецтво» розглянули питання: «Проблематика булінгу в навчальних закладах», «Причини виникнення булінгу та його учасники». Обговорили шляхи можливих дій у складних ситуаціях протидії насильству, агресії, психологічному тиску та будь-яких проявів булінгу.

Детальніше...

Дочірні категорії