GREEN GRAY Red

Конкурс читців імені Остапа Вишні.

В березні 2021 р. на базі Сумського фахового коледжу ім.Д.С.Бортнянського проходив XIII всеукраїнський відкритий конкурс читців  імені Остапа Вишні.

Вже багато років  студенти Мелітопольського фахового  коледжу культури і мистецтв приймають участь  у конкурсі.

Детальніше...

Переддипломна практика 4 курсу спеціальності «Менеджмент СКД».

Студенти 41-ої групи Ісакова Олександра та Рябчиков Максим  з 9 грудня 2019 р. по 11 січня 2020 р. проходили переддипломну практику з дисципліни «Менеджмент соціокультурної діяльності» в студії свят «Happyland». Це приватна студія, яка працює на замовлення.

Детальніше...

Захист курсових робіт з народознавства

  5 грудня  в училищі згідно навчального плану відбувся захист курсових робіт з навчальної дисципліни «Народознавство» (керівник студентських робіт – викладач-методист Білоконь В.І.). Провідний викладач дисципліни «Народознавство» Омельчук О. І. та Білоконь В. І. оцінювали роботи студентів другого курсу спеціальності «Менеджмент соціокультурної діяльності», спеціалізації  «Видовищно-театралізовані заходи» (26 групи). Комісія високо оцінила перші  розвідки студентів, відзначивши належний рівень підготовки та захисту курсових робіт.

Детальніше...

Анімація як свято

Цікавими практичними  заходамизавершили вивчення курсу «Анімаційна діяльність та ігрові технології»  студенти 31, 35, 36 та 26 груп. Протягом тижня вони пропонували свої комплексні художньо-ігрові програми дитячій та підлітковій аудиторії, мали можливість на практиці застосувати свої вміння і навички в організації та проведенні ігрової анімації.

Детальніше...

Містер Х

25 квітня в училищі пройшов конкурс «Містер Х». У конкурсі взяли участь студенти семи творчих відділень – Владислав Мельникович, Віктор Милосердов, Владислав Жуков, Артем Якунін, Іван Ганчев, Григорій Форіс, Сергій Ярчук.

Детальніше...

Міс училища – 2019

Яка дівчина не мріє приміряти корону першої красуні? Але лише деякі наважуються зробити крок на шляху до своєї мрії. 23 квітня вершину конкурсу «Міс училища – 2019» наважилися підкорити 7 юних спокусниць, представниці творчих відділень училища: Анастасія Попенко, Анастасія Гуркалюк, Евеліна Павлюк, Тетяна Галіцина, Катерина Балабаєва, Дарина Анікєєва, Анна Чуб. Але тільки одній з них дістався заповітний титул найкрасивішої дівчини училища.

Детальніше...