GREEN GRAY Red

Захист проектів культурно-дозвіллєвих заходів

Нещодавно відбувся публічний захист проектів культурно-дозвіллєвих заходів студентами 32 групи  ІІІ курсу хореографічного відділення (викладач  Островська Т.В.).

Цей захист є підсумком вивчення студентами-хореографами навчального курсу «Організація культурно-дозвіллєвої діяльності засобами хореографії». Він продемонстрував результати вивчення студентами теорії та методики КДД, застосування хореографії у вирішенні завдань культурно-дозвіллєвої діяльності. Розробка проектів показала рівень засвоєння студентами технології розробки сценарію, формування сценарного плану, вміння підібрати музичне оформлення, бачення художнього образу та його втілення у сценічному просторі.

Особлива увага приділялась застосуванню хореографії в заході, для чого окремі епізоди вирішувались за допомогою хореографічних номерів та пластичних етюдів.

До захисту студенти надали індивідуальну розробку заходу, а саме: ідейно-тематичний задум та сценарний план, літературний сценарій, виписку на музичне оформлення та запис музики на CD, ескіз сценічного простору, план підготовки заходу з визначенням організаційних завдань. Під час захисту студенти презентували власний проект майбутнього заходу, демонстрували музичне оформлення та сценографію, відповідали на запитання викладача та присутніх.

Були представлені роботи:

«Купальська ніч» – Невгод Олександра;

«Шкільна спартакіада» – Попова Ярина;

«Киносказочник нашего времени» – Акимова Діана;

«Гавайська вечірка» – Чубир Ірина;

«Хэллоуин» – Мальцева Юлія;

 «Потеха для смеха» – Вовк Ксенія;

 «Юбилей фирмы» – Ященко Анастасія.

Всі студенти отримали відмінні оцінки на захисті проектів власних культурно-дозвіллєвих заходів.

 

                                      Матеріал підготував зав. кабінетом Білоконь В.І.