GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК менеджмент соціокультурної діяльності

Анімація як свято

Цікавими практичними  заходамизавершили вивчення курсу «Анімаційна діяльність та ігрові технології»  студенти 31, 35, 36 та 26 груп. Протягом тижня вони пропонували свої комплексні художньо-ігрові програми дитячій та підлітковій аудиторії, мали можливість на практиці застосувати свої вміння і навички в організації та проведенні ігрової анімації.

Так, 31 група веселими руханками та естафетами завершила навчальний рік  учнів другого класу  школи №17.

Зі специфічною дитячою аудиторією зустрілись  студенти 36 групи, які провели дві анімаційні програми «Прилілєто» та «Веселі туристи» в школі-інтернаті №2 та реабілітаційному центрі. 

Музикою та дитячим сміхом наповнилося подвір’я училища, коли студенти 26 та 36 груп влаштували ігрове свято «Літо, привіт!» для вихованців та батьків хореографічної студії

До театральної студії  зі своєю програмою «Ура, канікули!»  завітали студенти 26 групи.

35 група влаштувала змагання («ну як змагання… так», «цап-царапки») між блондинками та брюнетками гуртожитку. До речі, в Міжнародний день блондинок перемогли брюнетки.

Анімаційна діяльність та ігрові технології не лише нова дисципліна в підготовці менеджерів соціокультурної діяльності, а й можливість відчути свою професійну значимість.

Емоції та враження на наших світлинах.

Підготувала викладач Островська Т.В.