GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК культурно-дозвіллєвих дисциплін Конференція за підсумками переддипломної практики

Захист проектів культурно-дозвіллєвих заходів

Нещодавно відбувся публічний захист проектів культурно-дозвіллєвих заходів студентами 32 групи  ІІІ курсу хореографічного відділення (викладач  Островська Т.В.).

Детальніше...

Старовинними обрядами дивували

27 жовтня на базі Костянтинівського будинку культури, Мелітопольського району Запорізької області відбувся щорічний районний фестиваль народної творчості «Степова симфонія відродження». Цього разу учасники, фольклорні колективи району, представили на суд журі та глядачів трудові обрядові дійства «Скарби минулого у спадок передам».

Детальніше...

Конференція за підсумками переддипломної практики

Переддипломна практика є важливою складовою частиною навчально-виховного процесу.

Детальніше...

День студента

16 листопада  в актовому залі училища студенти 41 групи (заліковий показ з предмета «Навчальна практика КДД»), організували і провели дискотеку до міжнародного Дня Студента «KULEKDANCE»

Детальніше...

День Смеха

1 апреля в училище наступил на день раньше - 31 марта.  Студенты и преподаватели успели отшутиться и отсмеяться раньше других.

Детальніше...

Захист курсових робіт з предмету «Народознавство»

10 березня відбувся захист курсових робіт студентками 2 курсу (25 групи) спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» (керівник – викладач Білоконь В.І.). Студентам була надана допомога у підборі навчальної та наукової літератури для написання курсової роботи. Широко використовувались   матеріали з Інтернету, що дало можливість підібрати цікаві та різноманітні матеріали для створення студентами презентацій.

Детальніше...