GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК культурно-дозвіллєвих дисциплін Обласний практикум «Соціальне партнерство: практика та перспективи»

Обласний практикум «Соціальне партнерство: практика та перспективи»

10 вересня 2015 року в Запорізькій обласній  науковій бібліотеці ім. О.М. Горького відбувся обласний практикум для директорів міських, районних установ культури клубного типу, керівників методичних центрів і служб області за темою «Соціальне партнерство: практика та перспективи», в якому взяли участь  працівники культури з 16 районів області та м. Токмак.

Актуальною була лекція натему«Сутність менеджменту культурної сфери», з якоювиступив  викладач-методист  Мелітопольського училища культури Білоконь В.І.Він підкреслив значимість керівника закладу культури як менеджера і зазначив, що в сучасних реаліях неможлива успішна діяльність закладів культури без основних знань менеджментукультури.

Для використання в роботі всі учасники практикуму отримали в електронному вигляді  підбірку матеріалів Білоконя В.І.: власний курс лекцій з дисципліни «Менеджмент соціально-культурної сфери», навчальні посібники та методичні видання з менеджменту культури, форми масових заходів установ культури клубного типу.

                    Білоконь В.І., голова ПЦК культурно-дозвіллєвої

                                            діяльності.