GREEN GRAY Red

Повідомлення
  • Lack of access rights - File '/images/news/2017/03/54_649netyaga(1).jpg'
  • Lack of access rights - File '/images/news/2017/03/54_649netyaga(1).jpg'

Захист курсових робіт з предмету «Народознавство»

10 березня відбувся захист курсових робіт студентками 2 курсу (25 групи) спеціалізації «Народне пісенне мистецтво» (керівник – викладач Білоконь В.І.). Студентам була надана допомога у підборі навчальної та наукової літератури для написання курсової роботи. Широко використовувались   матеріали з Інтернету, що дало можливість підібрати цікаві та різноманітні матеріали для створення студентами презентацій.

Теми курсових робіт: «Народні прикмети українців» (Риженко К.С.), «Сім’я і сімейний побут в Україні» (Антіпова О.О.), «Зимові ствята та обряди в Україні» (Погосян К.А), «Українське весілля» (Нетяга А.С.), «Українська народна кухня» (Фурман К.О.).

З кожним студентом відпрацьовано усний виступ з метою набуття навичок та вмінь публічного виступу перед слухачами. На захисті студенти відповідали на запитання та висловлювали свої думки щодо проблем, які вони висвітлювали. Кращі  роботи: «Пісенна творчість українців» (Шпаренко А.Р.) та «Українська традиційна кухня» (Колеснікова Д.М.) рекомендовані на конкурс курсових робіт з «Народознавства» серед студентів II курсу спеціальності «Народна художня творчість».

Білоконь В.І.