GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини Про нас пишуть Головна Закон Євроатлантична інтеграція України

Творчі колективи посіли призові місця (про нас пишуть)

Творчі колективи посіли призові місця (про нас пишуть) :

Детальніше...

"Мелітопольці співали різдвяні пісні в польських костьолах" (про нас пишуть)

Про нас пишуть "Новий день" 18.12.2019 р. :

Детальніше...

"Водограй" підкорив Мелітополь

Впізнай наших

Детальніше...

«Таврійські сурми» в Мелитополе: праздник зажигательной духовой музыки на фоне цветущей акации

Этот праздник действительно можно назвать долгожданным, ведь фестиваль духовой и эстрадной музыки «Таврійські сурми» проходит один раз в два года. И обязательно в середине мая.

Колонну духовых оркестров, шагавших под бодрые ритмы от площади Победы до входа в парк со стороны улицы Героев Украины, искренне приветствовали школьники и жители старшего возраста.

Детальніше...

Бережуть народну пісню

Данило-Іванівку Новенської сільської ради з впевненістю можна назвати співочим селом. У цьому неабияка заслуга Народного аматорського фольклорного ансамблю «Веснянка», який відомий далеко за межами Мелітопольського району і активно гастролює Україною. В 2010 році ансамбль отримав звання «Народний».

Детальніше...

Постійно-діючий семінар для вчителів музичного мистецтва

Постійно-діючий семінар для вчителів музичного мистецтва закладів освіти Мелітопольського району

5 квітня 2019 року, в рамках співпраці, на базі КЗ «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради, відбувся постійно-діючий семінар для вчителів музичного мистецтва закладів освіти Мелітопольського району. Для педагогів був представлений майстер-клас «Розвиваючі технології на заняттях музичного мистецтва», який підготувала спеціаліст вищої категорії, голова ПЦК музично-теоретичних та диригентсько-хорових дисциплін Мелітопольського училища культури Юніта Юдіна. Здобутий досвід, який отримали під час даного семінару вчителі музичного мистецтва, зможуть застосувати у своїй практичній діяльності.

Детальніше...