GREEN GRAY Red

"Водограй" підкорив Мелітополь

Впізнай наших

Детальніше...

«Таврійські сурми» в Мелитополе: праздник зажигательной духовой музыки на фоне цветущей акации

Этот праздник действительно можно назвать долгожданным, ведь фестиваль духовой и эстрадной музыки «Таврійські сурми» проходит один раз в два года. И обязательно в середине мая.

Колонну духовых оркестров, шагавших под бодрые ритмы от площади Победы до входа в парк со стороны улицы Героев Украины, искренне приветствовали школьники и жители старшего возраста.

Детальніше...

Бережуть народну пісню

Данило-Іванівку Новенської сільської ради з впевненістю можна назвати співочим селом. У цьому неабияка заслуга Народного аматорського фольклорного ансамблю «Веснянка», який відомий далеко за межами Мелітопольського району і активно гастролює Україною. В 2010 році ансамбль отримав звання «Народний».

Детальніше...

Постійно-діючий семінар для вчителів музичного мистецтва

Постійно-діючий семінар для вчителів музичного мистецтва закладів освіти Мелітопольського району

5 квітня 2019 року, в рамках співпраці, на базі КЗ «Мелітопольське училище культури» Запорізької обласної ради, відбувся постійно-діючий семінар для вчителів музичного мистецтва закладів освіти Мелітопольського району. Для педагогів був представлений майстер-клас «Розвиваючі технології на заняттях музичного мистецтва», який підготувала спеціаліст вищої категорії, голова ПЦК музично-теоретичних та диригентсько-хорових дисциплін Мелітопольського училища культури Юніта Юдіна. Здобутий досвід, який отримали під час даного семінару вчителі музичного мистецтва, зможуть застосувати у своїй практичній діяльності.

Детальніше...

Мелитопольцы - призеры студенческого фестиваля

В Запорожье состоялся молодежный фестиваль для учащихся вузов І-ІІ уровней аккредитации «Cоllege Day». Участие в нем приняли и мелитопольские учебные заведения.
Мероприятие состоялось по инициативе Запорожского студенческого совета, областного центра молодежи и управления молодежи, физической культуры и спорта Запорожской облгосадминистрации. 

Фестиваль проходил в формате конкурса. Команды-участники имели возможность продемонстрировать свои интеллектуальные способности, чувство юмора и спортивную подготовку. Сделать это можно было во время четырех командных этапов: конкурса визиток, интеллектуальной игры «Что? Где? Когда?», импровизационного и спортивного конкурсов, а также во время конкурса капитанов.   

Детальніше...

Українська бібліотечна енциклопедія

 
Мелітопольське училище культури – заклад фахової передвищої освіти, який здійснює освітню діяльність на рівні кваліфікаційних вимог до молодшого спеціаліста. Є комунальним закладом освіти, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області й підпорядковується в своїй діяльності Департаменту освіти і науки, Департаменту культури і туризму Запорізької обласної державної адміністрації. Училище готує фахівців для роботи в соціально-культурній сфері, у т. ч. за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».

Детальніше...