GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК бібліотечних дисциплін

Святий Миколай відвідав дитячу бібліотеку «Мальвіна»

  На літературному святі «Розповім я Миколаю про свою завітну мрію…» були присутні учні 3-5-х класів ЗОШ № 22, вихованці  інтернату №2 та  клубу «Гвоздичка».

Детальніше...

Казки лікують

  Сучасні бібліотеки на сьогоднішній день не тільки інформаційні, розважальні центри, а ще й заклади з надання юридичних, психологічних та інших послуг…

Детальніше...

Екскурсія до бібліотеки

  Студенти заочного відділення спеціалізації «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» в рамках дисципліни «Соціальні комунікації» відвідали одну з провідних бібліотек міста Мелітополя – Бібліотеку  ім. Горького.

Детальніше...

Ненудні сутінки в бібліотеці

30 листопада двері читального залу бібліотеки ім. М.Ю. Лермонтова гостинно відкрилися для охочих провести «Ненудні сутінки» в бібліотеці.

Всі, хто цього чарівного вечора заглянув до бібліотеки, потрапив на гангстерську вечірку, де познайомився з главою італійської мафії, королевою Блеф та з представниками східної, слов'янської, італійської мафій.

Детальніше...

Презентація нової книги Сергія Авдєєнка

 19 листопада в читальному залі бібліотеки ім. Лермонтова  відбулась презентація нової книги Сергія Авдєєнка «Женщина и аэроплан».

  Книга цікава, складається з п’єс та кіносценаріїв. Назву книжці дала п’єса, в основу якої покладено історію знайомства та сімейного життя видатного художника, нашого земляка Олександра Тишлера та його першої дружини Анастасії Гроздової.

Детальніше...

Майстер-клас для студентів

 Під час навчальної практики студенти ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» побували в Центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна».

Детальніше...