GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК бібліотечних дисциплін

Виробнича практика

З 10 травня по 7 червня студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» проходили переддипломну практику в бібліотеках міста  Мелітополя, Мелітопольського та Токмацького районів. Під час практики студенти знайомились із сучасними формами та методами бібліотечної діяльності, діловою документацією, організовували та брали участь у заходах, присвячених визначним датам. Підсумком всієї діяльності став захист матеріалів практики.

Детальніше...

Літературний квест «Сила гарячого серця»

Проходимо виробничу практику!

У межах виробничої практики студентка випускного курсу відділення «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» Анохіна Анастасія на базі бібліотеки «Мальвіна» разом із бібліотекарями організували ЛІТЕРАТУРНИЙ КВЕСТ «Сила гарячого серця» для учнів 2 «А» класу  ЗОШ №17.

Детальніше...

Урок мужності «Миттєвості безсмертя…»

Друга світова війна стала страшним випробуванням для багатьох народів. Не дивлячись на те, що з дня її закінчення пройшло багато років, вона продовжує лунати навіть усерцях тих, хто не застав її…

Детальніше...

Тиждень ПЦК «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»

Книги вказують нам і навчають нас,
як іти шляхом покаяння,
і мудрість, і стриманість
здобуваємо із слів книжних.

Повість минулих літ

23 квітня -Всесвітній день книги та авторського права. Своїм святом його по праву вважають автори, видавці, вчителі, бібліотекарі й усі, хто причетний до книжкової справи.

Детальніше...

Літературно-ігровий мікс за книгою Даніеля Дефо «Робінзон Крузо» - «Весела країна фантазерів і мрійників»

16 квітня в Центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна» в рамках фестивалю дитячого читання «Найрозумніший фантазер» пройшов літературно - ігровий мікс за книгою Даніеля Дефо «Робінзон Крузо».

Детальніше...

Презентація книги Анатолія Сердюка

15 квітня в Центральній міській бібліотеці ім. М. Лермонтова відбулась творча зустріч з Анатолієм Сердюком. Відомий композитор-пісняр презентував свою книгу «Щоб бути українцями – говоримо українською».

Детальніше...