GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК бібліотечних дисциплін

Дослідження літературного життя

Мелітопольського літературного об'єднання ім. Павла Ловецького  

В рамках підготовки святкування 90-річчя училища, комісія бібліотечних дисциплін разом з літературним об’єднанням провела конференцію «Дослідження літературного життя Мелітопольського літературного об'єднання ім. Павла Ловецького».

Детальніше...

Крок до любові. Осяяння

13 лютого у читальній залі ЦБ ім. М.Ю Лермонтова  відбулась презентація нової книги Марини Саклакової «Крок до любові. Осяяння».  Письменниця, творча людина, вчитель,член Мелітопольського літературного об’єднання ім. Павла Ловецького.  Презентована книга є результатом перемоги Марини Михайлівнив конкурсі літературно-художніх і краєзнавчих праць місцевих авторів. Цей конкурс в нашому місті був організований вперше з метою підтримки творчості місцевих авторів і популяризації книги в житті суспільства. Ініціатором і організатором конкурсу ставвідділ культури Мелітопольської міської ради.

Детальніше...

Презентація книги

5 лютого в бібліотеці ім. М. Ю. Лермонтова відбулась презентація нової книги Сергія Івановича Авдєєнка «Виктор Харин. Уральский самородок».  Сергій Іванович – мелітопольський письменник, журналіст і краєзнавець, член Національної спілки журналістів України з 1987 р., автор багатьох документальних та художніх книжок.

Детальніше...

Урок державності «Моя Україна - єдина країна»

  День Соборності - це свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Республіки, яке відбулось у 1919 році.

  На урок державності «Моя Україна - єдина країна» до Центральної дитячої бібліотеки «Мальвіна» завітали учні 6-А класу загальноосвітньої школи №23.

Детальніше...

Святий Миколай відвідав дитячу бібліотеку «Мальвіна»

  На літературному святі «Розповім я Миколаю про свою завітну мрію…» були присутні учні 3-5-х класів ЗОШ № 22, вихованці  інтернату №2 та  клубу «Гвоздичка».

Детальніше...

Казки лікують

  Сучасні бібліотеки на сьогоднішній день не тільки інформаційні, розважальні центри, а ще й заклади з надання юридичних, психологічних та інших послуг…

Детальніше...