GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК бібліотечних дисциплін Тиждень ПЦК бібліотечних дисциплін

Майстер-клас для студентів

 Під час навчальної практики студенти ІІ курсу спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» побували в Центральній дитячій бібліотеці «Мальвіна».

Детальніше...

Особливості складання бібліографічних посібників малих форм

3 жовтня для студентів 30 групи викладачем ПЦК бібліотечних дисциплін Федоровою Іриною Вікторівною було проведено відкрите  заняття з навчальної дисципліни «Бібліографічна діяльність в ДІС» за темою “Особливості складання бібліографічних посібників малих форм”.

Детальніше...

Library Street "Козацька Покрова"

 14 жовтня в центральному парку відпочинку ім. М. Горького мелітопольці відзначали День українського козацтва та День захисника України.

Детальніше...

Посвята в читачі «Подорож в країну Читалію»

 Людина, яка любить і вміє читати має багато розумних, добрих та вірних друзів. І цікаві книги – теж добрі та вірні друзі! З ними ми зустрічаємось ще в дитинстві і не розлучаємось до похилого віку.

Детальніше...

Свято в бібліотеці «Мальвіна»

«Я З КНИГОЮ ВІДКРИВАЮ СВІТ!»

18 вересня за підтримки міської влади та депутата Мелітопольської міської ради Запорізької області Касярума Сергія Олександровича в затишній читальній залі дитячої бібліотеки  відбулося нагородження найактивніших учасників літнього читацького марафону «Тисячі мудрих сторінок». У заході прийняли участь більше 90 учнів з 22-х шкіл міста Мелітополя.

Детальніше...

Виробнича практика

З 10 травня по 7 червня студенти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» проходили переддипломну практику в бібліотеках міста  Мелітополя, Мелітопольського та Токмацького районів. Під час практики студенти знайомились із сучасними формами та методами бібліотечної діяльності, діловою документацією, організовували та брали участь у заходах, присвячених визначним датам. Підсумком всієї діяльності став захист матеріалів практики.

Детальніше...