GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК бібліотечних дисциплін Зустріч з українськими письменниками

«Відкрий для всіх книжковий світ!»

Традиція святкування Дня книги народилася у Каталонії, де 23 квітня на День Юрія традиційно дарували троянду за кожну куплену книжку. Нині цей день святкують у 190 країнах світу.

Саме  Всесвітньому дню книги й авторського права був присвячений тиждень комісії бібліотечних дисциплін.

23 квітня студентка 1 курсу Павлюк Евеліна  провела радіогазету на тему: «Всесвітні столиці книг».

24 квітня відбулась літературна вітальня «Письменники рідного краю», де студенти режисерського, бібліотечного і декоративно-прикладного відділень ознайомились із творчістю мелітопольських письменників: Світлани Непомнящої, Наталії Осташевської, Богдани Гайдучек.

Спілкуючись зі студентами, автори розкрили свою любов до рідного міста, донесли красу поетичного слова.  У слухачів залишилися приємні враження від зустрічі та спілкування з творчими особистостями рідного краю.

25 квітня о 14.00 у малому залі Палацу культури ім. Т.Г. Шевченка відбулось літературне свято «Країна мудрої книги».

Фестиваль дитячого читання «Найрозумніший фантазер» проходить уже шостий рік. Традиційно студенти бібліотечного відділення беруть активну участь в проведенні свята.

Яскравим завершенням тижня ПЦК бібліотечних дисциплін став захід  «Книжковий континент». Бібліотечний калейдоскоп провели студентки 20 групи Анохіна Анастасія та Пилипенко Анна.  

Гості свята зробили висновок , що книга як джерело знань та інформації, має велике значення для людини, навіть в епоху Інтернету. А бібліотека була і є збирачем, охоронцем і дослідником творів друку - вічних пам’яток писемності.

Викладач  ПЦК бібліотечних дисциплін Федорова І.В.