GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК бібліотечних дисциплін Сашко Завара. «Гелтер Скелтер». Презентація книги в Мелітополі

НІЧНІ ПРИГОДИ У LIBRARY-ПАЛАЦІ

В останній день осені двері читального залу бібліотеки ім.М.Лермонтова гостинно відкрилися для всіх охочих провести Ніч в бібліотеці "Східні казки".

Гостей привітно зустрічали східні красуні, казкові персонажі.  Разом з царем Шахріяром, красунею Шахерезадою, Аладіном, Жасмін учасники заходу приймали участь  у вікторинах, майстер-класах з виготовлення східної чадри та кисетів.

Жіноча команда «Місяцеподібні діви»вчилися танцювати східний танок, а «Справжні чоловіки»складали вірші, присвячені чарівним дівам.
Всі учасники були нагороджені призами та пам’ятними сувенірами. Закінчився захід чаюванням та смакуванням східних солодощів.

Проведення «Ночі в бібліотеці "Східні казки"» стало можливим завдяки участі мелітопольської громади в проекті "Сприяння відбудові та сталому розв'язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні", що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування ЄС.

Активними учасниками заходу стали студенти бібліотечного відділення Дмитро Єременко, Лисакевич Катерина (ІІІ курс), Юлія Клічаніна,  Ангеліна Зуй (ІІ курс), студенти хореографічного відділення Діана Акімова, Гліб Уманський, студент духового відділення Максим Притуленко.

 

                             Голова ПЦК бібліотечних дисциплін Бакшанська Т.Ю.