GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК бібліотечних дисциплін Семінар-практикум «Форми соціокультурної діяльності бібліотеки в контексті організації сімейного дозвілля»

Семінар-практикум «Форми соціокультурної діяльності бібліотеки в контексті організації сімейного дозвілля»

На базі Центральної дитячої бібліотеки «Мальвина» 5 грудня 2018 р. був проведений семінар-практикум «Форми соціокультурної діяльності бібліотеки в контексті організації сімейного дозвілля». Учасники семінару, а це працівники міських та шкільних бібліотек, обговорювали питання роботи зі школярами та ділились своїм досвідом.

Гість заходу Прокопенко Ольга Володимирівна, начальник служби у справах дітей Мелітопольської міської ради Запорізької області, познайомила присутніх з позитивними та негативними моментами сімейних відносин, що безпосередньо впливають на емоційний та фізичний стан дитини. Ольга Володимирівна підтримала активну позицію бібліотек у справі організації цікавих інтерактивних заходів для дітей та запросила до співпраці в питаннях захисту дітей від насилля.

Психологічним аспектам роботи з родинами та плануванню різних заходів присвятила свою консультацію Фалько Наталя Миколаївна, завідувач кафедри психології Мелітопольського педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького, кандидат психологічних наук, доцент. Наталя Миколаївна разом з Аліною Ігорівною Волобуєвою, магістром психології, поділилася секретами організації активної дозвіллєвої політики та провела для бібліотечних працівників майстер-клас з колажу.

Спеціалісти бібліотек-філій Мелітопольської Централізованої бібліотечної системи поділились з колегами своїми напрацюваннями та провели практичні заняття: майстер-класи з логічних та інтелектуальних ігор «Дивні візерунки» з використанням техніки «ебру», «Новорічна композиція до дня Святого Миколая» у техніці квілінгу з використанням методу торцювання.

Студенти ІІІ курсу бібліотечного відділення стали активними учасниками заходу та мали можливість набути досвіду роботи у проведені семінарських занять для бібліотечних працівників.

 

                                                Голова ПЦК бібліотечних дисциплін Бакшанська Т.Ю.