GREEN GRAY Red

Свято в бібліотеці «Мальвіна»

«Я З КНИГОЮ ВІДКРИВАЮ СВІТ!»

18 вересня за підтримки міської влади та депутата Мелітопольської міської ради Запорізької області Касярума Сергія Олександровича в затишній читальній залі дитячої бібліотеки  відбулося нагородження найактивніших учасників літнього читацького марафону «Тисячі мудрих сторінок». У заході прийняли участь більше 90 учнів з 22-х шкіл міста Мелітополя.

Перед початком свята, діти із задоволенням вибирали улюблені книжки на виставці-рейтингу «Я думаю ця книга найкраща!». За допомогою стікерів визначились переможці: Всеволод Нестайко «Дивовижні пригоди в лісовій школі» та Елеанор Портер «Полліанна».

На свято до активних читачів завітали дівчатка, що читати не люблять – Катруся Нечітайкіна та Оля Лоботрясова. Прийшовши до бібліотеки, дівчатка не могли розібратись із авторами та назвами відомих книжок, а допомогла їм в цьому Чаклунка, що живе в бібліотеці та багато знає. Учасники марафону залюбки виправляли неправильні назви казкових історій.

З театральною композицією вправно впоралися студенти  Пилипенко Софія, Зуй Ангеліна (30 група) та Федорова Вероніка (26 група) за що отримали слова подяки від керівництва бібліотечної системи міста за організацію та проведення святкового заходу.

Викладач ПЦК бібліотечних дисциплін,

керівник практики Федорова І.В.