GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК бібліотечних дисциплін 15 жовтня в читальному залі бібліотеки ім. М. Лермонтова на гостей чекали «ненудні» сутінки

15 жовтня в читальному залі бібліотеки ім. М. Лермонтова на гостей чекали «ненудні» сутінки

Всіх, хто того вечора завітав у бібліотеку, зустрічала дівчинка Аліса - героїня відомої казки Льюїса Керролла «Аліса в Країні Див». Під час знайомства гостей з Алісою з’явився ще один казковий персонаж – Білий Кролик, який дуже поспішав на бал до Червоної Королеви. І, звісно, новостворені мандрівники (гості заходу) вирішили поспішити за ним та з головою поринули у країну пригод.

На шляху до Королеви мандрівникам довелося зустрітися з Чеширським Котом, який провів конкурс на найчарівнішу посмішку. Відвідати казковий кінотеатр, на сеансі якого почути про автора казки «Аліса в Країні Див» та історію написання твору.

Веселі друзі Тру-ля-ля та Тру-лю-лю за допомогою «найчарівніших танцюристів», студентів хореографічного відділення Попової Арини (12 група) та Уманського Гліба (32 група) провели з гостями бібліотеки майстер-клас «Джига-дрига», а не менш веселі приятелі Шалений заєць та Капелюшник влаштували для гостей конкурс «Чаювання».

Сутінки в бібліотеці дійсно виявились не нудними.

 

                                                             Голова ПЦК бібліотечних дисциплін Бакшанська Т.Ю.