GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК бібліотечних дисциплін Зустріч з українськими письменниками

Зустріч з українськими письменниками

21 жовтня у Центральній бібліотеці ім.М.Лермонтова відбулася захоплююча зустріч з найвідомішими близнюками України, письменниками, видавцями, популяризаторами української книги – Віталієм та Дмитром Капрановими.

На цю значну для міста подію потрапили студенти бібліотечного відділення та викладачі училища, студенти та викладачі МДПУ ім.Б.Хмельницького, краєзнавці, журналісти, читачі бібліотеки.

Письменники-близнюки презентували свій роман «Забудь-річка». До написання твору, в якому переплітається минуле з теперішнім, історія та кохання, письменники поставились надзвичайно серйозно, враховували маловідомі деталі та факти з історії України. Назва твору походить від старого язичницького символу – Забудь-річки, що розділяє світ живих і світ мертвих. Саме така річка, на думку авторів, протікає між поколіннями в кожній українській родині

Письменники розповіли про інші свої твори: «Мальована історія України», «Щоденник моєї секретарки», «Кобзар 2000», «Я люблю Україну».

Віталій та Дмитро Капранови вели невимушену бесіду, легко утримували увагу аудиторії.

Наприкінці зустрічі кожен з присутніх мав можливість не тільки взяти автограф у знаменитостей та придбати вподобану книгу авторів, а ще й сфотографуватися та поспілкуватися з братами особисто.

Прості, щирі, талановиті та відверті – саме такими їх побачили мелітопольці. У наступний свій приїзд до міста брати-письменники пообіцяли захопити свій улюблений музичний інструмент кобзу та познайомити учасників зустрічей з українським реггі.

                                                   

                                               Голова ПЦК бібліотечних дисциплін Бакшанська Т.Ю.