GREEN GRAY Red

Вечір гадань в бібліотеці

Наприкінці зимових святок в бібліотеці ім. Т.Шевченка пройшло літературно-музичне свято «Вечір гадань у бібліотеці», проведене в рамках реалізації проекту «Відкрий Мелітополь у своєму серці».

Детальніше...

Зимова круговерть

17 січня фахівці Центральної бібліотеки ім. М.Лермонтова спільно з членами Мелітопольського міського товариства людей з інвалідністю організували зустріч-феєрію «Зимова круговерть».

Детальніше...

Презентація книги Олега Федотова «Пощастило»

   12 грудня в читальній залі міської бібліотеки ім. М. Лермонтова відбулась презентація книги Олега Федотова «Пощастило». Автор був свідком багатьох подій, які відбувалися в зоні АТО.

Детальніше...

Семінар-практикум «Форми соціокультурної діяльності бібліотеки в контексті організації сімейного дозвілля»

На базі Центральної дитячої бібліотеки «Мальвина» 5 грудня 2018 р. був проведений семінар-практикум «Форми соціокультурної діяльності бібліотеки в контексті організації сімейного дозвілля». Учасники семінару, а це працівники міських та шкільних бібліотек, обговорювали питання роботи зі школярами та ділились своїм досвідом.

Детальніше...

НІЧНІ ПРИГОДИ У LIBRARY-ПАЛАЦІ

В останній день осені двері читального залу бібліотеки ім.М.Лермонтова гостинно відкрилися для всіх охочих провести Ніч в бібліотеці "Східні казки".

Детальніше...

«Жагуче, нестерпне і, мабуть, останнє осіннє кохання»

25 жовтня у читальному залі міської бібліотеки ім.М.Ю.Лермонтова  зібралися давні друзі книгозбірні: відвідувачі територіального центру соціального обслуговування, члени Мелітопольської міської організації людей з інвалідністю,  внутрішньо переміщені особи, читачі бібліотеки.

Детальніше...