GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК декоративно-прикладного мистецтва

День відкритих дверей на відділенні «Декоративно-прикладне мистецтво»

29 лютого 2020 року колектив відділення «Декоративно-прикладне мистецтво» зустрічав гостей.

Після концертної програми та виступів представників адміністрації Шпиченка М.І., Борщ. О. В. в актовій залі училища, потенційні абітурієнти та їх батьки мали змогу отримати необхідну інформацію про роботу відділення безпосередньо з першоджерела.

Детальніше...

Практична робота Пархоменко Вікторії Павлівни

Пархоменко Вікторія Павлівна пройшла стажування у Львівському коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І Труша.  Під час стажування ознайомилась з документацією та методикою викладання живопису, композиціі та декоративно-прикладного мистецтва. Була присутня на заняттях, оглянула виставку дипломних робіт в музеї училища та виставку  студентських робіт з академічного живопису і рисунку у Львівському Палаці Мистецтв. Виконала практичну роботу ( декоративний розпис стін у школі східних мов ), за яку отримала подяку

Детальніше...

Робота відділення ДПМ за вересень-жовтень 2019 р.

Початок навчального року на предметній комісії ДПМ супроводжувався рядом заходів різної направленості:

Детальніше...

Батьківські збори ПЦК ДПМ

9 листопада 2019 року в аудиторії № 28 відбулися збори батьків студентів І-ІV курсів відділення «Декоративно-прикладне мистецтво».

З метою наочної демонстрації напрямків роботи та рівня досягнень студентів, викладачами була підготовлена виставка навчальних робіт з живопису, рисунка, декоративно-прикладного мистецтва, композиції, ліплення.

Детальніше...

Подальший шлях випускників 2019

Після завершення училища більшість студентів відділення декоративно-прикладного мистецтва продовжують навчання у вищих навчальних закладах. Випускники 2019 року не стали винятком.

Детальніше...

Семестровий контроль на ПЦК ДПМ

Кінець навчального року традиційно супроводжується комплексом контрольних заходів. Найбільш видовищними з них є семестровий перегляд робіт та захист дипломних проектів студентів ІV курсу.

Детальніше...