GREEN GRAY Red

Захист дипломних робіт 2020

23 червня 2020 року відбувся захист дипломних робіт студентів 43 групи.  Під керівництвом викладача Пархоменко В. П. державна комісія, до складу якої цього року входили Олександр Антоненко (кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри інструментального виконавства та музичного мистецтва естради Мелітопольського державного педагогічного університету ім. Богдана Хмельницького), Михайло Єгоров (директор коледжу), Світлана Тонконог (голова ПЦК) відзначили високий рівень майстерності студентів.

Детальніше...

Інстаграм відділення ДПМ

Цього року на відділенні декоративно-прикладного мистецтва запрацював інстаграм (art_muk.ua). Ми висвітлююємо найбільш цікаві та суттєві події з студентського життя та надбань комісії в цілому. Всі бажаючі можуть приєднатися до нас в цій соціальній мережі.

Детальніше...

День відкритих дверей на відділенні «Декоративно-прикладне мистецтво»

29 лютого 2020 року колектив відділення «Декоративно-прикладне мистецтво» зустрічав гостей.

Після концертної програми та виступів представників адміністрації Шпиченка М.І., Борщ. О. В. в актовій залі училища, потенційні абітурієнти та їх батьки мали змогу отримати необхідну інформацію про роботу відділення безпосередньо з першоджерела.

Детальніше...

Практична робота Пархоменко Вікторії Павлівни

Пархоменко Вікторія Павлівна пройшла стажування у Львівському коледжі декоративного і ужиткового мистецтва ім. І Труша.  Під час стажування ознайомилась з документацією та методикою викладання живопису, композиціі та декоративно-прикладного мистецтва. Була присутня на заняттях, оглянула виставку дипломних робіт в музеї училища та виставку  студентських робіт з академічного живопису і рисунку у Львівському Палаці Мистецтв. Виконала практичну роботу ( декоративний розпис стін у школі східних мов ), за яку отримала подяку

Детальніше...

Робота відділення ДПМ за вересень-жовтень 2019 р.

Початок навчального року на предметній комісії ДПМ супроводжувався рядом заходів різної направленості:

Детальніше...

Батьківські збори ПЦК ДПМ

9 листопада 2019 року в аудиторії № 28 відбулися збори батьків студентів І-ІV курсів відділення «Декоративно-прикладне мистецтво».

З метою наочної демонстрації напрямків роботи та рівня досягнень студентів, викладачами була підготовлена виставка навчальних робіт з живопису, рисунка, декоративно-прикладного мистецтва, композиції, ліплення.

Детальніше...