GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК декоративно-прикладного мистецтва

Перемога студентів у Всеукраїнській виставці-конкурсі «Знай і люби свій край»

Студенти відділення декоративно-прикладного мистецтва взяли участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Детальніше...

Рубіжний контроль на ПЦК ДПМ

25 березня 2019 року на відділенні «Декоративно-прикладне мистецтво» відбувся перегляд робіт студентів І- ІV курсів з навчальних дисциплін спеціального циклу.

Детальніше...

Звіт про виробничу практику (43 гр.)

Звіт про виробничу практику студентів 43 групи в

Дитячій художній школі

З 12-го січня по 15-е лютого 2019 р. студенти 43 групи проходили переддипломну практику на базі Дитячої художньої школи (м. Мелітополь).

Детальніше...

Відвідування презентації книги С. Авдєєнка «Філософія Віктора Григорова»

Мелітопольщина багата на таланти. Вивчення творчих здобутків місцевих митців, які мають світове визнання, є важливою складовою патріотичного виховання.

Детальніше...

Державні іспити на ПЦК ДПМ

Державні іспити – фінальне випробування до отримання дипломівна шляху студентів. Традиційно вони складаються з трьох навчальних дисциплін: «Малюнок», «Декоративно-ужиткова творчість» на «Методика керівництва творчім колективом та викладання ДУМ».

Детальніше...

Перегляд аудиторних, домашніх та самостійних робіт студентів І-ІV курсів

27 березня 2018 року відбувся перегляд аудиторних, домашніх та самостійних робіт студентів І-ІVкурсів, виконаних за період з січня по березень.

Детальніше...