GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових VI Міжнародний хоровий форум імені Героя України, академіка Анатолія Авдієвського

Віолончель-інструмент кохання

Не випадково, що в багатьох операх та балетах тему кохання композитори надають саме віолончелі, адже голос цього інструменту максимально наближений до тембру чоловічого басу.

Детальніше...

Експериментальна педагогіка

Методична майстерня «Експериментальна педагогіка мистецтва для культурного зростання особистості в системі неформальної і формальної освіти».  

Детальніше...

Вітаємо з перемогою в Міжнародному мистецькому форумі

ПЦК диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін вітає студентку 45 групи Вікторію Михайленко з перемогою (ІІІ премія) у Міжнародному мистецькому форумі-фестивалі "Полікультурні артдіалоги" в номінації "Естрадний вокал"

Детальніше...

Міжнародна науково-практична конференція

07 листопада  2019 р. Мелітопольський державний педагогічний університет імені Богдана Хмельницького проводив Міжнародну науково-практичну конференцію «Педагогіка мистецтва для культурного зростання особистості впродовж життя». 

Детальніше...

Батьківські збори спеціалізації "Народне пісенне мистецтво"

2 листопада на хоровому відділі відбулися батьківські  збори. Були розглянуті важливі питання складання студентами ЗНО, подальшого навчання у ВНЗ ІII-IV р.а. та запланованої поїздки у Польщу для участі у Міжнародному конкурсі різдвяних піснеспівів. По закінченню батьківських зборів, студенти-першокурсники продемонстрували набуті знання всім присутнім.

Детальніше...

Перемога у "Зорепаді-2019"

Вітаємо студентку спеціалізації "Народне-пісенне мистецтво" Михайленко Вікторію з перемогою (І премія) у XXVIII Обласному фестивалі естрадного мистецтва "Зорепад-2019" у номінації "Сучасна пісня"

Детальніше...