GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових XVII регіонального конкурсу обдарованої молоді

Свідоцтво

Засвідчує, що:

Детальніше...

Регіональний фестиваль української та німецької культури "Кронау-Фест"

14 вересня у смт Високопілля (Херсонська область) за підтримки Міністерства культури України та Херсонського обласного центру народної творчості відбувся Регіональний фестиваль української та німецької культури "Кронау-Фест".

Детальніше...

Всеукраїнський фестиваль національних спільнот «Ми українські - We are Ukrainian»

31 серпня – 1 вересня 2019 року у м. Приморську Запорізької області з метою відродження, розвитку та духовного єднання і взаємозбагачення української національної культури та культур інших національностей, які проживають на території України, зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння відбувся Всеукраїнський фестиваль національних спільнот “Ми – українські – WeareUkrainian”.

Детальніше...

Свідоцтво Всеосвіта

Свідоцтво Всеосвіта

Детальніше...

«Таланти Якимівського краю. Діти-2019»

Вже втретє на території Якимівщини відбувається конкурс дитячих талантів району. Раніше це був співочий фестиваль «Голос Азову. Діти», а цього року даний захід трохи переформатувався.

Детальніше...

Фестиваль «Топ-топ» у Бердянську

З 14 по 20 червня в місті Бердянськ проходив ХХІVВсеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Топ-топ» та «Зірки Азову», в якому прийняли участь більш ніж 400 дітей та підлітків з різних міст та областей України (Дніпро, Запоріжжя, Приморськ, Васильківка та ін..) та, звісно, Бердянська та Бердянського району. Діти демонстрували свої таланти в різних жанрах. Крім конкурсних програм, для учасників була організована різноманітна програма для відпочинку.

Детальніше...