GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових Всеукраїнська науково-практична конференція та майстер-класи у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя

З успішним складанням Державного іспиту!

ПЦК диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін щиро вітає випускників спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" з успішним складанням Державного іспиту з навчальної дисципліни "Диригування та читання хорових партитур".

Детальніше...

Вітаємо з перемогою!

Щиро вітаємо студентку ІV курсу спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" Єву Деменчук з перемогою (ІІІ місце) у ІІ Відкритому конкурсі хорових диригентів в рамках ХVII Відкритого конкурсу молодих музикантів-виконавців та композиторів "Харківські асамблеї".

Детальніше...

Мастер-клас від Ірини Мінц (Німеччина)

В рамках ІІІ Відкритого міжнародного багатожанрового учнівського та студентського конкурсу мистецтв "Чарівні фантазії", який проводився під патронатом Національної всеукраїнської музичної спілки, головою журі Іриною Мінц був проведений  майстер-клас "Робота з обдарованою молоддю в класі інструментального виконавства". 

Детальніше...

"Мистецька освітня галузь: методики, технології"

Миколаївським національним університетом імені В.О. Сухомлинського був проведений Всеукраїнський науково-практичний семінар "Мистецька освітня галузь: методики, технології". 

Детальніше...

Вітаємо переможців! «ЗЛАТОГРАЙ-2020»

ПЦК фортепіано вітає переможців  
Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ-2020»,  який проводився Миколаївським національним університетом імені В.О. Сухомлинського за підтримки Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА.

Детальніше...

Семінар-практикум

Семінар-практикум "Сучасні світові методики та тенденції розвитку інструментального мистецтва"
 
13 лютого на базі Дитячої школи мистецтв викладачами філії Київського національного університету культури і мистецтв, було проведено семінар-практикум ,,Сучасні світові методики та тенденції розвитку інструментального мистецтва".

Детальніше...