GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових

Семінар-практикум

Семінар-практикум "Сучасні світові методики та тенденції розвитку інструментального мистецтва"
 
13 лютого на базі Дитячої школи мистецтв викладачами філії Київського національного університету культури і мистецтв, було проведено семінар-практикум ,,Сучасні світові методики та тенденції розвитку інструментального мистецтва".

Детальніше...

Вітаємо переможців!

ПЦК фортепіано вітає переможців  ХІІ Міжнародного фестивалю-конкурсу музики "Золотий Орфей", який проводився за підтримки Управління культури, національностей та релігій Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
 
У номінації "Загальне фортепіано" лауреатом ІІІ ступеню стала Анастасія Панченко (12 гр.); дипломантом конкурсу - Наталя Ісаєва (11 гр.). 

Детальніше...

Чернігівські зорі

2 березня 2020 року в смт Чернігівці Чернігівського району Запорізької області на базі КЗ «Чернігівський районний центр культури і дозвілля» був проведений обласний конкурс солістів-вокалістів та вокальних  ансамблів. Цей захід проводиться за сприяння Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації вже другий рік.

Детальніше...

"Олександрівський бал - 2020"

16 лютого студентка заочного відділу спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" Олександра Богданова у складі муніципального оркестру м.Запоріжжя "Sympho-kids" прийняла участь у традиційному "Олександрівському балі".

Детальніше...

Робота кабінету музично-теоретичних дисциплін

Робота кабінету музично-теоретичних дисциплін ПЦК диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін у першому семестрі 2019-2020 навчального року

Музично-теоретичний кабінет- це навчальний кабінет, де відбуваються групові заняття з навчальних дисциплін "Музична грамота" , «Історія музики», «Гармонія», «Теорія музики», «Сольфеджіо», «Українська музична література» для студентів спеціальностей «Менеджмент соціокультурної діяльності», «Хореографія» спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво», «Народне пісенне мистецтво», «Народна хореографія», «Видовищно-театралізовані заходи».

Детальніше...

Міжнародний конкурс мистецтв і талантів

14 грудня у Бердянському державному педагогічному університеті проводився за підтримки відділу культури Бердянської міської ради проводився Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв і талантів. 

Детальніше...