GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових

Тиждень ПЦК диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін

Травневі свята в училищі культури традиційно розпочалися тижнем предметно-циклової комісії диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс «Грай, музико!». Всеукраїнська конференція.

 

03 травня в Мелітопольському училищі культури під патронатом Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації проходила Всеукраїнська науково-практична конференція «Мистецький простір України».

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична конференція та майстер-класи у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя

 

07-08 травня в Ніжинському державному університеті ім. М.Гоголя під патронатом Міністерства культури України та Національної музичної академії України ім. П.І.Чайковського проходила Всеукраїнська науково-практична конференція «Стратегічні напрямки розвитку мистецької педагогіки та виконавства у контексті сучасних освітніх перетворень».

Детальніше...

До Дня Перемоги

09 травня студентський хор «Світанок» Мелітопольського училища культури був запрошений до участі в урочистому заході, присвяченому Дню Перемоги, який проходив на головній площі міста.

Детальніше...

XI Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу

З 30 квітня по 2 травня 2019 в місті Дніпро під патронатом управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації, культурного центру "Пектораль" проводився ХІ Відкритий Міжнародний фестиваль-конкурс музики і академічного вокалу «Золотий Зорепад", участь в якому прийняли викладачі училища.

Детальніше...

Вітаємо переможців!

Студентів хорового відділення Антипову Олександру, Деменчук Єву, Колеснікову Дарію та викладача Юдіну Аліну Валентинівну, концертмейстера Фесенко Тетяну Володимирівну із заслуженою перемогою в місті Ніжин!
Пишаємося Вами!

Детальніше...