GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових

Фестиваль «Топ-топ» у Бердянську

З 14 по 20 червня в місті Бердянськ проходив ХХІVВсеукраїнський фестиваль дитячої творчості «Топ-топ» та «Зірки Азову», в якому прийняли участь більш ніж 400 дітей та підлітків з різних міст та областей України (Дніпро, Запоріжжя, Приморськ, Васильківка та ін..) та, звісно, Бердянська та Бердянського району. Діти демонстрували свої таланти в різних жанрах. Крім конкурсних програм, для учасників була організована різноманітна програма для відпочинку.

Детальніше...

Онлайн-конференція

Тема конференції: "Проектування індивідуальної освітньої траєкторії професійного розвитку педагога"

Детальніше...

Концерт вихованців Чабанової Ю.М.

Наприкінці навчального року студенти предметно-циклової комісії диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін подарували усім прихильникам вокального мистецтва звітний концерт класу викладача Чабанової Юлії Михайлівни - Заслуженого працівника культури України, викладача-методиста, почесного мешканця міста Мелітополя і, нарешті, свого улюбленого викладача !

Детальніше...

Звітний концерт класу «Постановка голоса»

Щорічно студенти хорового відділення звітують вокальними досягненнями перед адміністрацією, викладачами та студентами училища.

Цьогоріч випускники спеціальності "Народна художня творчість", спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" Антипова Олександра, Колєснікова Дарія, Риженко Катерина та Погосян Карина дарували всім присутнім твори класичних та сучасних українських і європейських композиторів,українські народні пісні у сольному, дуетному та виконанні тріо із супроводом та співу a cappella.

Детальніше...

Тиждень ПЦК диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін

Травневі свята в училищі культури традиційно розпочалися тижнем предметно-циклової комісії диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін.

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс «Грай, музико!». Всеукраїнська конференція.

 

03 травня в Мелітопольському училищі культури під патронатом Департаменту культури, туризму, національностей та релігій Запорізької обласної державної адміністрації проходила Всеукраїнська науково-практична конференція «Мистецький простір України».

Детальніше...