GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових Хоровий колектив 'Світанок' V Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці»

Участь студентів хорового відділення у фестивалі «Ми - українські!»

Фестиваль національних культур у Приморську цього року, незважаючи на карантин, все ж таки відбувся. Він був проведений у форматі «два в одному», разом із святкуванням Дня міста.

Студенти та викладачі хорового відділення у складі народного німецького ансамблю «Едельвейс» стали учасниками святкового заходу.

Детальніше...

Участь студентів хорового відділення у ІХ Всеукраїнському Соборі болгар України

12 вересня 2020 року студенти, випускники та викладачі ПЦК диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін у складі народного ансамблю німецької пісні «Едельвейс» взяли участь у етно-концерті творчих колективів національно-культурних товариств Запорізького краю. 

Детальніше...

Актуальні проблеми теорії і практики художньої освіти та музичного виконавства

Наприкінці червня Мелітопольським державним педагогічним університетом імені Богдана Хмельницького був проведений Всеукраїнський науково-методичний онлайн-семінар для викладачів музичних закладів мистецького спрямування.
Викладачі нашого коледжу прийняли активну участь у семінарі, отримали сертифікати підвищення кваліфікації (8 годин).

Детальніше...

Робота кабінету музично-теоретичних дисциплін

Робота кабінету музично-теоретичних дисциплін ПЦК диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін у другому семестрі 2019-2020 навчального року

Основним завданням навчального кабінету музично-теоретичних дисциплін під час дистанційного навчання було забезпечення проведення теоретичних, семінарських і практичних занять на високому професійному рівні відповідно до діючих навчальних програм дисциплін і методичних рекомендацій, а також організація і проведення виховної, гурткової роботи, завдяки яким розвиваються творчі та дослідницькі здібності здобувачів освіти.

Детальніше...

Вітаємо

Вітаємо  вокальний ансамбль "Kvic-jazz" (керівник Вікторія Костиць) з одержанням Диплому І ступеня в номінації "Вокальні ансамблі" на Міжнародному музичному конкурсі "CA AVE MUSICA" (дистанційно), що проводився 7.07-20.07 странами Росія (Москва) - Турція (Мерсін), при підтримці хормейстера - професора, Академіка Бориса Тараканова.

Детальніше...

З успішним складанням Державного іспиту!

ПЦК диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін щиро вітає випускників спеціалізації "Народне пісенне мистецтво" з успішним складанням Державного іспиту з навчальної дисципліни "Диригування та читання хорових партитур".

Детальніше...