GREEN GRAY Red

V Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці»

З 10 по 14 жовтня за підтримки Міністерства культури у Запоріжжі проходив V Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці».

Учасниками фестивалю були професійні та аматорські творчі колективи України, майстри з традиційних видів народної творчості з усіх районів та міст області, козацькі формування, діти та молодь.

Детальніше...

Хоровий коллектив «Світанок»

Художній керівник – Заслужений працівник культури України, почесний громадянин  міста Мелітополя, викладач-методист  Чабанова Юлія Михайлівна.
 
Хоровий колектив «Світанок» - молодіжний колектив, який складається зі студентів 1-4 курсів Мелітопольського вищого училища культури. Колектив працює в народній та академічній манері співу. В його репертуарі твори класиків та сучасників хорового мистецтва, обробки народних пісень, духовна музика.

Детальніше...

«Вольниця» Гуляйполя

 26 жовтня 2012 року у місті Гуляйполі пройшов фестиваль-конкурс народного мистецтва «Вольниця», присвячений 124 річниці з Дня народження Нестора Махна.
  Проведення фестивалю є щорічним, і в цьому році у ювілейному п’ятому фестивалі прийняли участь колективи Запорізької області з міст Мелітополя, Запоріжжя, Оріхова,  Гуляйполя, Вольнянська, смт. Чернігівки, а також виконавці із сіл Куйбишевського, Кам’янко-Дніпровського, Гуляйпільського, Пологівського, Оріхівського районів.

Детальніше...

І пісня серця, музика душі Вам, дорога Юліє Михайлівно!

26 січня колектив училища культури привітав з Днем народження чудову людину, Почесного мешканця міста, Заслуженого працівника культури України, керівника студентського хору "Світанок" Мелітопольського училища культури Юлію Михайлівну Чабанову.

Детальніше...

Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція

14 вересня 2017 року  в Бердянському державному педагогічному університеті під патронатом Міністерства освіти і науки України, Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України відбулася Всеукраїнська науково-практична онлайн-конференція «Підготовка майбутніх педагогів у контексті стандартизації початкової освіти», присвячена 85-річчю заснування Бердянського державногопедагогічного університету.

Детальніше...

Перемога хорового колективу

  19 квітня 2012 р. у м. Запоріжжя в театрі ім. П. Магара відбувся фінал обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина».
  Ккращі учасники області в різних жанрах – народна і сучасна хореографія, українська народна пісня, сучасна патріотична пісня, військово-патріотична, авторська пісні – змагались за призові місця. Виконавці показували свої таланти у різних формах виконання – хореографічні та вокальні ансамблі, солісти , хорові колективи.

Детальніше...

Дочірні категорії