GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових Вітаємо з перемогою студентський хоровий колектив "Світанок" на Х Міжнародному фестивалі-конкурсі "Music Land"!

V Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці»

З 10 по 14 жовтня за підтримки Міністерства культури у Запоріжжі проходив V Всеукраїнський козацький фестиваль «Покрова на Хортиці».

Учасниками фестивалю були професійні та аматорські творчі колективи України, майстри з традиційних видів народної творчості з усіх районів та міст області, козацькі формування, діти та молодь.

Концертна програма для гостей фестивалю відбувалась за участю 21 художнього колективу із 8 областей України: Дніпропетровської, Кіровоградської, Полтавської, Вінницької, Сумської, Київської, Чернівецької, Запорізької.

Приймав участь у фестивалі і студентський хор «Світанок» Мелітопольського училища культури (керівник Юлія Чабанова). Гостям фестивалю він подарував виконання українських народних пісень «Сивий коню» та «Земле моя».

У рамках фестивалю відбулось: театралізоване дійство «Козацька слава невмируща!» у виконанні акторського складу академічного театру ім. В.Г. Магара; вистава обласного театру ляльок «Козацька сила»; розваги для дітей «Джури – юні козачата»; виставка майстрів народного мистецтва «Запорізькі обереги»; презентація проекту «Туристична марка»; дитяча майстерня: малювання, аплікація, написання листів на фронт; аква-грим з малювання патріотичних символів; робота костюмера (автентичне українське вбрання). 

Впродовж акції працювала виставка майстрів «Запорізькі обереги», яка представляла всі традиційні види мистецтва: гончарство, кераміка, художня ковка, різьба по дереву, розпис по дереву, соломоплетіння, вишивка, лялька-мотанка.

Аліна Юдіна