GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових

Вокальний ансамбль «Kvic-jazz»

         Вокальний ансамбль «Kvic-jazz» був створений у 2007 році на базі хорового відділення КЗ «Мелітопольське училище культури». Художній керівник - Вікторія Костиць
За період свого існування творчий колектив багаторазово приймав участь в культурних та мистецьких заходах училища та відділення.
         У 2007 році вокальний ансамбль співпрацював з оркестром народних інструментів в рамках святкування ювілею відділення народних інструментів. Плодом цього творчого союзу з'явилася фолк джазова композиція на тему російської народної пісні «Перевоз Дуня держала» в аранжуванні для ансамблю керівника колективу.

Детальніше...

Вокальний ансамбль «Kvic-jazz» - Лауреат Міжнародного фестивалю

15-17 травня 2015 року вокальний ансамбль «Kvic-jazz» Мелітопольсько училища культури взяв участь у VI Міжнародному фестивалі вокального естрадного та джазового мистецтва «Медовий край», де здобув звання Лауреата.

Виступ колективу був високо оцінений членами журі на чолі з заслуженим діячем мистецтв України, професором Національної музичної академії України їм. П.І. Чайковського, С.О. Мамоновим.

Детальніше...

19 березня 2014

 19 березня 2014 року вокальний ансамбль «Kvic-jazz» прийняв участь в концерті у рамках «Обласного практикуму для керівників хорових та вокальних колективів», де виконав композицію швецького гурту «ABBA» - «Money, money, money»

Детальніше...

Відео

Детальніше...

Дочірні категорії