GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК духових та естрадних інструментів

Вітаємо студентів 41 групи з перемогою у Міжнародному КОНКУРСІ «POVESTE DE LARNA - WINTER STORY 2022»

ПЦК Духових інструментів вітає студентів 4 курсу, духового відділення - Балабаєву Катерину та Патевського Назара з перемогою у Міжнародному КОНКУРСІ «POVESTE DE LARNA - WINTER STORY 2022» – (місто Бухарест).

Студенти отримали Диплом Лауреата I ступеню у номінації «інструментальний жанр». У IV віковій категорії.

Детальніше...

Вітаємо студентку 21 групи з перемогою у Міжнародному КОНКУРСІ «BOLGARIAN ART GAMES» 2022

ПЦК Духових інструментів вітає студентку 21 групи з перемогою у Міжнародному  КОНКУРСІ «BOLGARIAN ART GAMES» 2022 р. – організований Болгарським Міжнародним центром «Таланти XXI століття» (місто Варна) - Гушуляк Катерину Романівну.

Детальніше...

Вітаємо з перемогою кавер-групу "Forward-Time"!

Вітаємо учасників кавер-групи "FORWARD-TIME" з високою нагородою "Гран-прі" на Всеукраїнськом фестивалі конкурсі "Кирилівка-фест"! Бажаємо творчої наснаги, нових вдалих аранжувань та цікавих творчих проєктів! 

Так тримати!

Детальніше...

Вітаємо з перемогою! («Тalent of the 2021 century»)

Вітаємо колектив духового оркестру коледжу з перемогою у Міжнародному конкурсі хорового та оркестрового мистецтва «Тalentofthe2021 century», що проходив у березні 2021 року у м. Варна (Болгарія) та отриманням ГРАН-ПРІ Міжнародного журі!

Бажаємо колективу творчої наснаги, подальших перемог у розвитку духової музики!

Детальніше...

Творчі надбання молоді

Напередодні святкування Міжнародного жіночого дня відбулась низка творчих заходів, у якій брала участь кавер-група коледжу «Forvard-time» відділення духових інструментів.

Детальніше...

Конкурс «ЗІРКОВИЙ ГРАМОФОН ТАЛАНТІВ-2020»

ПЦК духових інструментів вітає переможця  

Міжнародного фестивалю-конкурсу інструментального виконавства «ЗІРКОВИЙ ГРАМОФОН ТАЛАНТІВ-2020»,  який проводився у м. Львів під патронатом Міністерства освіти і науки України, Міністерства міжнародних фестивалів-конкурсів культури та мистецтв України, ВГО «Європейська фестивально-концертна ліга».

Детальніше...

Духове відділення