GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК духових та естрадних інструментів

Конкурс «ЗІРКОВИЙ ГРАМОФОН ТАЛАНТІВ-2020»

ПЦК духових інструментів вітає переможця  

Міжнародного фестивалю-конкурсу інструментального виконавства «ЗІРКОВИЙ ГРАМОФОН ТАЛАНТІВ-2020»,  який проводився у м. Львів під патронатом Міністерства освіти і науки України, Міністерства міжнародних фестивалів-конкурсів культури та мистецтв України, ВГО «Європейська фестивально-концертна ліга».

Детальніше...

Вітаємо переможців! «ЗЛАТОГРАЙ-2020»

ПЦК духових інструменті ввітає Іллю Забродського, студента 4 курсу відділення духових інструментів,  з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ-2020», який проводився Миколаївським національним університетом імені В.О. Сухомлинського за підтримки Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА.

Детальніше...

Захист матеріалів переддипломної виробничої практики

В лютому відбувся захист матеріалів переддипломної виробничої практики студентами 4 курсу духового відділення (група 41) Мелітопольського училища культури.

Напередодні Нового року ці студенти проходили переддипломну виробничу практику на базі ПК Залізничників.

Детальніше...

День працівників сільського господарства України

     Традиційні святкові заходи в третю неділю листопада на свято працівників агропромислового комплексу - це не тільки виставки агропромислової техніки та презентації нових технологій. Це концерти і ярмарки, привітання офіційних осіб і нагородження видатних фахівців і працівників, фестивалі та унікальні майстер-класи.

Детальніше...

День працівника сільського господарства

  16 листопада у с. Новогородківка відбулося свято працівника сільского господарства. Зірками заходу стали наші студенти у складі гурту "Dream Team". Виступ гурту скіничився бурхливими оплесками та криками "Біс".

Підготував викладач Скидан В. Ю.

Вітання

Дирекція Мелітопольського училища культури та предметно-циклова комісія духових інструментів щиро вітає випускника 2018 року Гнітька Олексія зі вступом на навчання до Львівської академії сухопутних військ на факультет військових диригентів!

Детальніше...

Духове відділення