GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК духових та естрадних інструментів

Захист матеріалів переддипломної виробничої практики

В лютому відбувся захист матеріалів переддипломної виробничої практики студентами 4 курсу духового відділення (група 41) Мелітопольського училища культури.

Напередодні Нового року ці студенти проходили переддипломну виробничу практику на базі ПК Залізничників.

Детальніше...

День працівників сільського господарства України

     Традиційні святкові заходи в третю неділю листопада на свято працівників агропромислового комплексу - це не тільки виставки агропромислової техніки та презентації нових технологій. Це концерти і ярмарки, привітання офіційних осіб і нагородження видатних фахівців і працівників, фестивалі та унікальні майстер-класи.

Детальніше...

День працівника сільського господарства

  16 листопада у с. Новогородківка відбулося свято працівника сільского господарства. Зірками заходу стали наші студенти у складі гурту "Dream Team". Виступ гурту скіничився бурхливими оплесками та криками "Біс".

Підготував викладач Скидан В. Ю.

Вітання

Дирекція Мелітопольського училища культури та предметно-циклова комісія духових інструментів щиро вітає випускника 2018 року Гнітька Олексія зі вступом на навчання до Львівської академії сухопутних військ на факультет військових диригентів!

Детальніше...

III Всеукраїнський фестиваль «Кирилівка-фест»

Протягом 25-28 травня у с.м.т. Кирилівка проходив III Всеукраїнський фестиваль «Кирилівка-фест». За традицією у проведенні фестивалю брав участь духовий оркестр Мелітопольського училища культури (керівники: Володимир Мустафін та Володимир Махонько). Святковою ходою  під звуки маршів учасники фестивалю пройшли на центральну площу Кирилівки, де відбулось його  відкриття. Концертний виступ оркестру перед мешканцями Кирилівки  та гостями викликав бурхливі оплески та високу оцінку творчості колективу. За результатами конкурсу високу нагороду - приз «Respect» отримала кавер-група «Dream Team» (керівник В'ячеслав Скидан).

Детальніше...

Всеукраїнський семінар-практикум фахівців духової музики

   21–22 лютого 2019 року на базі Мелітопольського училища культури було проведено Всеукраїнський семінар-практикум голів циклових комісій духових інструментів училищ культури та мистецтв України та керівників духових оркестрів Запорізької області за темою: «Загальні проблеми розвитку оркестрового духового виконавства» та з питань підготовки до наступного фестивалю-конкурсу духових та естрадних творчих колективів «Таврійські сурми-2019».

Детальніше...

Духове відділення