GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК духових та естрадних інструментів Святкування 50-річного Ювілею відділення духових інструментів

Святкування 50-річного Ювілею відділення духових інструментів

   19 травня 2018 року відбулось святкування з нагоди 50-річчя створення духового відділення Мелітопольського училища культури.

  Знаменним стала ця подія і тим, що  цей день співпав з проведенням Дня Європи. Концертний виступ оркестрового відділення розпочався з урочистого виконання Гімну Європи.

   На свято прибули випускники різних поколінь та шановні гості. Привітання зі святом пролунали від випускників першого року набору Володимир Грони та Віталія Надозірного. Від міської ради циклову комісію духових інструментів привітав завідувач Мелітопольським відділом культури Михайло Семикін. Теплі слова привітання присутні почули від директора училища культури Михайла Єгорова. Подяка за виховання музикантів була почута від військового диригента майора Івана Солошенка (м. Запоріжжя),  від військової частини Національної гвардії (м. Запоріжжя), від колег – голів предметно-циклових комісій училища культури тощо.

   Концертна програма, що включала твори класичного репертуару, сучасних вітчизняних та зарубіжних  композиторів, була спрямована на  популяризацію жанру духової та естрадної музики, сприйняття та порозуміння її різними верствами глядацької аудиторії та створення гарного настрою слухачів.

   Слід відзначити плідну роботу у підготовці та проведенні заходу викладачів відділення духових інструментів та диригентів – керівників творчих колективів: духового оркестру – Володимира Мустафіна, Володимира Махонька та естрадного – Віталія Шитікова. За внесок у розвиток  духової та естрадної музики та виховання майбутніх керівників самодіяльних оркестрів було нагороджено почесними грамотами викладачів та концертмейстерів творчих колективів. Задоволення та гарний настрій глядачів – це кінцевий результат, до якого прагне кожний  керівник, кожний колектив, кожний виконавець. Духовим оркестрам бути, розвиватись, поширювати жанр і виконавську майстерність!

   Предметно-циклова комісія духових інструментів висловлює щиру подяку викладачам організаційної групи свята: Анні Попенко (режисер), Любові Бурцевій (підготовка ведучих), Тетяні Островській (сценарій).

Свято відбулося !!! Дякуємо всім!!!

 

Голова ПЦК духових інструментів В.В.Шитіков

 

 

 

 

Духове відділення