GREEN GRAY Red

Тиждень фортепіанної музики

На початку квітня у Мелітопольському училищі культури традиційно проходив тиждень предметно-циклової комісії фортепіано.

Детальніше...

Засідання методичного зонального об’єднання викладачів з фаху «Фортепіано» та зустріч з Юліаною Яблонською

27 жовтня 2017 року викладачі ПЦК фортепіано Юдіна А.В. і Субачева Л.М. відвідали засідання методичного зонального об’єднання викладачів з фаху «Фортепіано», яке відбулося в концертному залі Мелітопольської дитячої школи мистецтв.

Детальніше...

Музична вітальня

12 квітня в межах тижня ПЦК фортепіано пройшла чергова зустріч в «Музичній вітальні». Для студентів та викладачів була представлена «Збірка фортепіанних п’єс в стилі джазу» сучасного композитора Миколи Мордасова.

Детальніше...

Друга Всеукраїнська наукова конференція «Україна в гуманітарних і соціально-економічних вимірах»

24-25 березня у Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулась Друга Всеукраїнська наукова конференція «Україна в гуманітарних і соціально-економічних вимірах».

Детальніше...

Сольний концерт Максима Притуленка

15 лютого 2017 року відбувся сольний концерт студента 21 групи Максима Притуленка, з класу фортепіано  викладача Мамєдової Євгенії Вікторівни, ведуча концерту  Сергєєва Тетяна Анатоліївна.

Максим студент спеціалізації  «Духові інструменти», його «рідний» інструмент – саксофон. Незважаючи на молодий вік, він вже відомий музикант в місті Мелітополі за його межами.

Детальніше...

Сольний концерт Притуленка Максима