GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК фортепіано Теоретичні аспекти виконавської уваги музиканта

Сольний концерт Максима Притуленка

15 лютого 2017 року відбувся сольний концерт студента 21 групи Максима Притуленка, з класу фортепіано  викладача Мамєдової Євгенії Вікторівни, ведуча концерту  Сергєєва Тетяна Анатоліївна.

Максим студент спеціалізації  «Духові інструменти», його «рідний» інструмент – саксофон. Незважаючи на молодий вік, він вже відомий музикант в місті Мелітополі за його межами.

Тільки за 2016 рік  Максим став Лауреатом Iступеня у Міжнародному онлайн-конкурсі «EUROVISIONMEDIASTAR» у Франції, Міжнародному  конкурсі «Медовий край», Дипломантом і лауреатом  II ступеня  конкурсу молодих виконавців, який проходив  під патронатом мера Мелітополя Сергія Мінька.

Як кращий студент училища, Максим був нагороджений  обласною молодіжною Премією, а в 2017 року став «стипендіатом» мера міста Мелітополя.

Сольний концерт з фортепіанної музики став ще однією гранню таланту Максима. В програмі концерту прозвучали твори  улюблених  композиторів: Й.С.Бах  «Токата і фуга» dmoll; Л.В. Бетховен «Соната» №1 fmoll(фінал); Ф. Шуберт «Вальс» amoll; А. Саранський джазова транскрипція «Розпрягайте, хлопці, коней»; М. Подгорнов «Джазовий оркестр»; Манфред Шмитц «Аndrea».

Дуже сподобались слухачам ансамблеві номери: у виконанні із студентом 4 курсу Владом Малютіним прозвучав відомий твір В. Монті «Чардаш», а в дуеті із студентом 2 курсу Романом Нестеренко – Дж. Декнигхт «Уроки свинга».

На концерті були присутні викладачі, студенти, родичі, випускники училища. Теплими оплесками вони віддячували Максиму та його помічникам за хвилини радощів зустрічі з прекрасним музичним мистецтвом!

Завідувач методичним кабінетом: Т.А.Сергєєва