GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК хореографічних дисциплін

Проходження практики на базі хореографічних колективів.

З 12 січня по 16 лютого 42 група хореографічного відділення вдало пройшла практику на базі хореографічних колективів.

Детальніше...

Святковий концерт у с.Терпіння

26 жовтня в селі Терпіння Мелітопольського району відбувся святковий концерт з нагоди 145-річчя заснування загальноосвітньої школи. В концерті прийняли участь хореографічні колективи училища: «Запорізькі обереги» (художній керівник Л. Черкес) з хореографічною композицією «А у нас весілля» і хореографічний колектив «Starlight» (художній колектив О. Тарасова) з танцювальним номером «Не твоя війна».

Детальніше...

«Українські викрутаси»

10 листопада в місті Харків у Палаці студентів педагогічного університету відбувся VIII Всеукраїнський фестиваль-конкурс дитячих та юнацьких танцювальних колективів.

Детальніше...

Святковий концерт до Дня визволення міста від німецько-фашистських загарбників

23 жовтня в Палаці культури імені Т.Г.Шевченка відбувся концерт, в якому прийняли участь художні колективи училища: народний ансамбль народного танцю «Червона калина» (художній керівник Л.Черкес) з хореографічною картинкою «На привалі» та «Ніч, яка місячна», а  також народний ансамбль сучасного танцю «Starlight» (художній керівник О. Тарасова) з хореографічною композицією «Вогнем та мечем» та героїчною постановкою «Не твоя війна».

Детальніше...

День села

4 листопада в селі Терпіння Мелітопольського району відбувся День села. З цієї нагоди в Домі культури пройшов святковий концерт, в якому прийняли участь хореографічні колективи нашого училища.

Детальніше...

«Покрова на Хортиці»

У місті Запоріжжі 14 жовтня 2018 року відбувся IXВсеукраїнський козацький фестиваль, на який були запрошені хореографічні колективи Мелітопольського училища культури: народний ансамбль танцю «Запорізькі обереги» з номером «В сім'ї єдиній» (керівник Людмила Черкес) і народний ансамбль сучасного танцю «Starlight» з композицією «Не твоя війна» (керівник Олена Тарасова).

Детальніше...