GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК народних інструментів

Концерт у м. Приморськ

6 грудня  оркестр народних інструментів «Чарівні струни» виступив з концертом у м. Приморськ.

Детальніше...

Концерт у с. Костянтинівка

Концерт у с. Костянтинівка

4 листопада оркестр народних інструментів «Чарівні струни» виступив з концертом у с. Костянтинівка на святкуванні «Дня села» та з нагоди 50- річчя Костянтинівського сільського будинку культури. 

Детальніше...

Батьківські збори

Батьківські збори

4 листопада на ПЦК «Народні інструменти» було проведено «Батьківські збори» з невеликим концертом випускників у якому прийняли участь ансамбль 4 курсу під керівництвом Кеменчеджи Є.П. та сольні виступи студентів Войтенко Романа (клас викладача Антоненка О.М.), Шаповалова Івана (клас викладача Кеменчеджи Є.П.) та Осовського Родіона (клас викладача Довжика П.Б.).

Детальніше...

НАМ – 55!

Є в нашому житті прекрасна традиція — святкувати ювілеї. Ювілеї бувають різні: великі, маленькі, але обов’язково радісні і це завжди підсумок прожитої частини життя.

Більш як 55 років минуло від дати створення в нашому закладі предметно-циклової комісії «Народні інструменти», яка є базою вивчення  інструментального, оркестрового та ансамблевого виконавства на народних інструментах в Запорізькім краї.

Детальніше...

Вітаємо всіх зі святом народного інструментального музичного мистецтва!

Дотримуючись традиції проведення щорічних заходів на ПЦК Народних інструментів з 24 по 28 квітня 2017 року проводиться тиждень «Народної музики».

Детальніше...

V Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах Арт-Домінанта

V Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах Арт-Домінанта відбувся з 5-9 квітня в м. Харкові, де були учасниками студенти, Пренко Максим, Демченко Владислав (дует IV курсу, клас викладача Кеменчеджи Є.П.); в номінації «Інструментальні ансамблі» III категорія ВНЗ I-II рівня акредитації та Шаповалов І. (ІІІ курс); в номінації «Акордеон» V категорія ВНЗ I-II рівня акредитації, студенти стали дипломантами конкурсу.

Детальніше...