GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК народних інструментів

НАМ – 55!

Є в нашому житті прекрасна традиція — святкувати ювілеї. Ювілеї бувають різні: великі, маленькі, але обов’язково радісні і це завжди підсумок прожитої частини життя.

Більш як 55 років минуло від дати створення в нашому закладі предметно-циклової комісії «Народні інструменти», яка є базою вивчення  інструментального, оркестрового та ансамблевого виконавства на народних інструментах в Запорізькім краї.

Детальніше...

Вітаємо всіх зі святом народного інструментального музичного мистецтва!

Дотримуючись традиції проведення щорічних заходів на ПЦК Народних інструментів з 24 по 28 квітня 2017 року проводиться тиждень «Народної музики».

Детальніше...

V Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах Арт-Домінанта

V Міжнародний конкурс виконавців на народних інструментах Арт-Домінанта відбувся з 5-9 квітня в м. Харкові, де були учасниками студенти, Пренко Максим, Демченко Владислав (дует IV курсу, клас викладача Кеменчеджи Є.П.); в номінації «Інструментальні ансамблі» III категорія ВНЗ I-II рівня акредитації та Шаповалов І. (ІІІ курс); в номінації «Акордеон» V категорія ВНЗ I-II рівня акредитації, студенти стали дипломантами конкурсу.

Детальніше...

Святковий концерт

55-річний ювілей ПЦК "Народні інструменти" відбудеться 28 травня. 

 

Профорієнтаційна робота ПЦК народних інструментів

26 березня у будинку культури села Новогородківка Мелітопольського району відбувся звітний концерт, присвячений заходам «Чеської паски».

Детальніше...

Тиждень народної музики на ПЦК Народних інструментів

З 28.03. до 02.04. в училищі проходив тиждень народної музики.

Детальніше...