GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК менеджмент соціокультурної діяльності

Талант нічим не замінити

Традиційний проект «Студентська весна» в Мелітопольському коледжі культури і мистецтв в цьому році відбувся в незвичному форматі. Через популярні  серед молоді соціальні мережі студенти 31 та 35 груп організували «Студвесну-онлайн».  Протягом місяця талановиті, творчі, креативні студенти училища, навіть в режимі карантину, продовжували творити і виставляли свої роботи  на сайті. Найцікавіші з них, на думку користувачів та  незалежного журі,  отримали сертифікати та подарунки. Це групи 46 та 42 в номінації «Ми сумуємо».  Катерина Бабаєва, Андрій Шамлі та Назар Патєвський в номінації «Карантинні таланти». «Тобі з талантом світло жити і легко по землі іти. Талант нічим не замінити!» - ці слова стали слоганом  проекту і вивели нас із самоізоляції 

Детальніше...

І Всеукраїнський фестиваль професійних читців «TemaFest»

  13-14 листопада в місті Запоріжжі в приміщенні академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Магара  Запорізької обласної ради відбувся І Всеукраїнський фестиваль  професійних читців «TemaFest», в якому брали участь студенти 4 курсу Мелітопольського училища культури.

Детальніше...

ХІІ Всеукраїнський відкритий конкурс читців імені видатного письменника-гумориста Остапа Вишні.

27-28 березня 2019 р. на базі   Сумського вищого училища мистецтв і культури ім.. Д.С.Бортнянського відбувся  ХІІ Всеукраїнський відкритий конкурс читців  імені видатного письменника-гумориста Остапа Вишні.

Детальніше...

Підсумки екзаменаційної сесії на ПЦК ВТЗ

      Напередодні новорічних свят у студентів ІІ і ІІІ курсу предметно-циклової комісії режисерських дисциплін завершилася екзаменаційна сесія за підсумками навчання в першому семестрі 2018-2019 навчального року.

Детальніше...

Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «Барви осені - 2018».

22-23 листопада  2018 року у місті Києві з нагоди Міжнародного дня студента у приміщенні Європейського університету відбувся   ХХІ Міжнародний фестиваль-конкурс студентської художньої творчості «Барви осені - 2018».

Детальніше...

І в культурі, і в мистецтві чорнобривці в нашім серці!

Під таким девізом команда «Чорнобривці» Мелітопольського училища культури у складі Фомичова О. (капітан команди), Мельниковича В., Власенко Є., Корнєєнкової Д., Нікольської А., Осокіна І., Смагіна В., Сироткіна В., Ярчука С. взяла участь у першому Запорізькому обласному фестивалі для студентської молоді коледжів «CоllegeDay». Захід відбувся 30 жовтня 2018 року на базі Запорізького обласного центру молоді.

Детальніше...