GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК соціально-економічних дисциплін Оцінювання фізичної підготовки студентів

«Формування громадянської компетентності учнівської молоді у полікультурному середовищі»

Під такою назвою 28 вересня 2017 року на базі Запорізького обласного центру молоді відбувся міжрегіональний науково-методичний семінар. 

Детальніше...

Територія Голодомору: пам’ять невмируща

         5 жовтня 2017 року в приміщенні Запорізького обласного краєзнавчого музею відбулась презентація навчального фільму «Територія Голодомору: пам’ять невмируща»,

Детальніше...

Оцінювання фізичної підготовки студентів

З 18.09.2017 р. по 29.09.17 р. в училище з метою визначення та підвищення рівня фізичної підготовленості студентської молоді, поліпшення здоров’я, а також сприяння у вихованні патріотизму та громадської позиції проводилось щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

Детальніше...

Концерт-подарунок

21 березня представники добровільного пожежного товариства України в Запорізькій області нагородили студенток  Гіренко Тетяну (32 група) та Онипко Альону (33 група) подяками за активну участь, високий рівень виконання конкурсних робіт та внесок у роботі, спрямованої на зміцнення пожежної безпеки.

Детальніше...

Місячник безпеки продовжується… Це мусить знати кожен!

30 листопада 2016 року у межах Місячника безпеки відбулася зустріч студентів училища з майором Мелітопольського МВ УСБУ в Запорізькій області Артеменком Сергієм Васильовичем.

Детальніше...

Вчимося жити у безпеці

Безпека студентів, їх життя і здоров’я потребує особливої уваги. Одним із впливових методів профілактичної роботи серед учасників навчального процесу є щорічне проведення Місячника безпеки.

Детальніше...