GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК соціально-гуманітарних дисциплін

Змагання з шахів

З метою підвищення ефективності спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи, популяризації ігрових видів спорту 10 та 11 грудня 2020 року на базі тренажерного залу коледжу проводились змагання з шахів серед юнаків та з шашок серед дівчат.

Детальніше...

Мова об’єднує: радіодиктант національної єдності

9 листопада, у День української писемності та мови, студенти і викладачі нашого коледжу долучаються до загальнодержавної акції.

Цього року написання диктанту відбулося у незвичних умовах. Перебуваючи вдома, учасники писали текст й надсилали роботи викладачам.

Детальніше...

Звіт про змагання з настільного тенісу для юнаків та дівчат

22-23 жовтня 2020 року в приміщенні тренажерного залу коледжу проводились змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат. У змаганні взяли участь 20 студентів.

За результатами напруженої боротьби учасників змагань, призові місця серед юнаків посіли:

Детальніше...

«Художник української душі».

11 березня в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу есе «Мій Шевченко».

Диплом ІІ ступеня здобула Макарова Єва, студентка спеціальності «Декоративне мистецтво, прикладне мистецтво, реставрація».

Детальніше...

З любов’ю до української мови

29 лютого відбувся третій етап (всеукраїнський) ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Переможців обласного рівня гостинно прийняла Запорізька гімназія № 2 ім. Лесі Українки. В урочистій залі відбулося нагородження конкурсантів, на якому була присутня студентка нашого училища Лень Надія (спеціальність «Декоративне мистецтво, прикладне мистецтво, реставрація», що посіла І місце, викладач Скляренко З.В.

Детальніше...

"Виховні ідеали українського козацтва"

9 січня 2020 р. відбувся семінар «Виховні ідеали українського козацтва», в рамках роботи Методичної майстерні педагога Нової української школи. Організаторами заходу стали викладачі кафедри педагогіки і педагогічної майстерності професори Окса М.М. і Коробченко А.А., доцент Єрмак Ю.І. Мета заходу – ознайомити з виховними ідеалами українського козацтва та виявити їх вплив на підготовку підростаючого покоління до сучасного життя.

Детальніше...