GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК соціально-гуманітарних дисциплін

«Художник української душі».

11 березня в Мелітопольському державному педагогічному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося урочисте нагородження переможців конкурсу есе «Мій Шевченко».

Диплом ІІ ступеня здобула Макарова Єва, студентка спеціальності «Декоративне мистецтво, прикладне мистецтво, реставрація».

Детальніше...

З любов’ю до української мови

29 лютого відбувся третій етап (всеукраїнський) ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Переможців обласного рівня гостинно прийняла Запорізька гімназія № 2 ім. Лесі Українки. В урочистій залі відбулося нагородження конкурсантів, на якому була присутня студентка нашого училища Лень Надія (спеціальність «Декоративне мистецтво, прикладне мистецтво, реставрація», що посіла І місце, викладач Скляренко З.В.

Детальніше...

"Виховні ідеали українського козацтва"

9 січня 2020 р. відбувся семінар «Виховні ідеали українського козацтва», в рамках роботи Методичної майстерні педагога Нової української школи. Організаторами заходу стали викладачі кафедри педагогіки і педагогічної майстерності професори Окса М.М. і Коробченко А.А., доцент Єрмак Ю.І. Мета заходу – ознайомити з виховними ідеалами українського козацтва та виявити їх вплив на підготовку підростаючого покоління до сучасного життя.

Детальніше...

"Динамічна геометрія"

8 січня старшим викладачем кафедри математики і фізики Яковенко А.С. було проведено семінар-практикум «Динамічна геометрія» для вчителів математики міста Мелітополя, в якому прийняла участь викладач КЗ «Мелітопольськеучилище культури» ЗОР Медведєва Л.Й., яка отримала сертифікат.  Під час семінару розглянули основні програмні середовища для побудови динамічних геометричних об’єктів. Практичні завдання та зворотній зв’язок виконувались за допомогою смартфонів.

Викладач Медведєва Л.Й.

Детальніше...

Обласний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови

Вітаємо з перемогою!
14.12.2019. відбувся обласний етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Перше місце посіла Лень Надія, студентка 33 гр. спеціальності «Образотворче мистецтво, прикладне мистецтво, реставрація». Вітаємо з перемогою студентку Лень Надію Олександрівну, викладача Скляренко Зінаїду Володимирівну! Бажаємо натхнення, творчих успіхів, мистецьких злетів!
Викладачі ПЦК соціально-гуманітарних дисциплін.
 

Олімпіада з англійської мови "Гринвіч"

11 грудня в ауд. 32 пройшла всеукраїнська олімпіада з англійської мови "Гринвіч", в який приймали участь студенти 1-4 курсів. На меті цього заходу було поглибити знання з англійської мови. Студенти з зацікавленням виконували запропоновані завдання та дізнались багато нового.

Детальніше...