GREEN GRAY Red

Тренінг для кураторів академічних груп «Повір у себе»

1лютого 202року на методичному об’єднанні кураторів академічних груп соціальним педагогом коледжу Малютіною Н.О. був проведений тренінг на тему «Повір у себе», з метою профілактики та подолання синдрому професійного і емоційного вигорання.

Детальніше...

ХІ Всеукраїнський онлайн-конкурс з німецької мови «Орлятко-2021»

В рамках тижня предметно-циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін 8 листопада 2021 року був проведений ХІ Всеукраїнський онлайн-конкурс з німецької мови «Орлятко». В організації та проведенні заходу брали участь викладач німецької мови Капріор Н.Г. та студенти коледжу.

Детальніше...

Подолання домашнього насильства в Запорізькій області

Благодійна організація «Благодійний фонд «Все можливо» реалізує проєкт «Подолання домашнього насильства в Запорізькій області», за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.

Детальніше...

Всеукраїнська акція «Напиши листа солдату»

З по 28 грудня 2021 року в коледжі  стартувала благодійна акція «Напиши листа солдату».

Детальніше...

Вітаємо з перемогою знавців української мови!

Насиченим і плідним для студентів став листопад. Дистанційно проведеноперший етап конкурсів з української мови ім. Петра Яцика й мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка.

Переможцями мовних змагань ім. П. Яцика стали:

Детальніше...

Об'єднані мовою

36  9 листопада - свято української мови та писемності, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та величі. Сьогодні студенти і викладачі коледжу долучилися до щорічної акції - написання Диктанту національної єдності, який проходив у режимі онлайн. 

Детальніше...