GREEN GRAY Red

Про гендерно-суспільне насильство

25 квітня 2019 року психолог благодійної організації «Благодійного фонду «Все можливо»» Серебрякова Ілона Вікторівна провела відеолекторій щодо різних видів  насилля у сім’ї. На заході були присутні студенти 12 і 13 груп, викладач математики Кузьменко О.О.

Детальніше...

Змагання з настільного тенісу серед дівчат на першість училища

19.04.2019 року на базі тренажерного залу училища проводились змагання з настільного тенісу серед дівчат на першість училища.

Детальніше...

Спікеріада

18 квітня 2019 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Запорізькій області відбувся обласний вебінар на тему: «Розвиток творчих здібностей студентів під час занять та в позаурочній діяльності», 

Детальніше...

Обмін досвідом

16 квітня в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася ІІІ Регіональна науково-практична конференція ЗВО І-ІІ р.а. «Якість підготовки молодших спеціалістів – запорука соціально-економічного розвитку запорізького регіону».

Детальніше...

«Кобзарю рідний, з нами завжди ти!»

Щороку в березні, коли пробуджується земля, ми говоримо про Великого Кобзаря й проводимо Шевченківський тиждень. Уцей час студенти читають вірші, пишуть творчі роботи, готуються до літературної вітальні.

Детальніше...

Змагання з шашок серед дівчат

06.03.2019 р. в училищі проводились змагання з шашок серед дівчат І - ІV курсів,

Детальніше...