GREEN GRAY Red

"Виховні ідеали українського козацтва"

9 січня 2020 р. відбувся семінар «Виховні ідеали українського козацтва», в рамках роботи Методичної майстерні педагога Нової української школи. Організаторами заходу стали викладачі кафедри педагогіки і педагогічної майстерності професори Окса М.М. і Коробченко А.А., доцент Єрмак Ю.І. Мета заходу – ознайомити з виховними ідеалами українського козацтва та виявити їх вплив на підготовку підростаючого покоління до сучасного життя.

В семінарі взялиучасть викладачі КЗ «Мелітопольське училище культури» ЗОР Медведєва Л.Й. та Омельчук О.І.,  які отримали сертифікат.

Окса М.М. виступив з доповіддю «Виховні ідеали українського козацтва».

Єрмак Ю.І. запропонувала присутнім презентацію та документальний фільм «Козацька звитяга». Під час семінару слухачів ознайомили з  виховними  ідеалами  козацтва як  складової духовної спільності українського народу; ментальністю та характерними ознаками  православ’я українських козаків; особливостями фізичного виховання козаків, відображеними у літературі; особливостями становлення культурних традицій у козацькому середовищі. На семінарі було створено творчу позитивну атмосферу, в якій відбувся продуктивний педагогічний діалог.

Викладач   Медведєва Л.Й.

2020-002 2020-003 2020-004