GREEN GRAY Red

Всеукраїнський науково-практичний семінар «Мистецька освітня галузь: методика, технології»

7 листопада 2019 року на  базі Миколаївського Національного університету імені В.О. Сухомлинського, під егідою Київського національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, Харківського національного педагогічного університету імені Г.С.Сковороди,  центрального українського Державного педагогічного університету імені В.Винниченка проходив Всеукраїнський науково-практичний семінар з міжнародною участю «Мистецька освітня галузь: методика, технології».

Детальніше...

Вебінар

12 листопада 2019 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти Запорізької області проводив вебінар за темою «Інтерактивні методи навчання як приклад творчої діяльності викладача».

Детальніше...

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва

8 листопада в актовому заліучилища для викладачів та працівників культури Мелітопольського району відбувся святковий концерт духового оркестру під керівництвом викладачів Мустафіна Володимира Михайловича і Махонька Володимира Миколайовича.

Детальніше...

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва у Запоріжжі

7 листопада з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва в Запорізькому академічному обласному  театрі юного глядачавідбулась урочиста подія для працівників культури Запорізької області.

Детальніше...

Міжнародний день музики

Відкриття нового сезону в світі мистецтва розпочинається з чудового свята – Міжнародного дня Музики, який покликаний стати днем довіри, краси і надії.

Детальніше...

Міжнародний семінар-практикум

30 вересня 2019 року на базі Мелітопольського Державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького відбувся III Міжнародний семінар-практикум  «Жива культура в умовах глобалізації: охорона та популяризація нематеріальної культурної спадщини як відповідь на виклики сучасності».

Детальніше...