GREEN GRAY Red

«Арт-терапія» – методичний практикум для викладачів мистецьких шкіл

10 січня 2022 року на базі навчально-методичного кабінету закладів спеціалізованої мистецької освіти комунальної установи «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради було проведено обласний навчально- методичний захід «Арт-терапія» – методичний практикум за темою: «Психологічні аспекти та індивідуальні методичні підходи в роботі з ансамблем викладачів».

Детальніше...

Обласний вебінар

09 листопада 2021 року на базі Науково-методичного центру ПТО у Запорізькій області для педагогічних працівників закладів фахової передвищої освіти та закладів професійної освіти відбувся обласний вебінар за темою: «Проектні технології у вихованні професійних компетентностей здобувачів освіти».

Детальніше...

Наказ про атестацію педагогічних працівників

Наказ про атестацію педагогічних працівників

Детальніше...

Особливості народної манери співу Запорізького краю. Зимові обрядові пісні

Під такою назвою КУ «Обласний методичний центр культури і мистецтв» ЗОР видав методичний буклет, який розрахований на керівників аматорських фольклорних та вокальних колективів, методистів установ клубного типу та дозвіллєвих центрів Запорізької області.

Детальніше...

Про підсумки конкурсу-огляду методичної роботи викладачів

Пропідсумки конкурсу-огляду методичної роботи викладачів коледжу

за 2020-2021 навчальний рік.

Відповідно до наказу №182-осн. від 20.11.2020 р. в квітні-травні 2021 року в коледжі проводився  конкурс-огляд методичної роботи викладачів за 2020-2021 н.р. До складу комісії конкурсу-огляду увійшли: Сергєєва Т.А. – голова комісії, Білоконь В.І., Медведєва Л.Й., Фесенко Ю.М., Ониськів Г.Г. – члени комісії.

Детальніше...

Всеукраїнські тренінги та підвищення кваліфікації.

20 - 21 серпня 2021 року на  суб’єкті  підвищення кваліфікації «Платформа ОСВІТИ»  пройшла Всеукраїнська наукова онлайн конференція: «Розвиток фахової компетентності педагогів в умовах змін».

В рамках конференції проходили тренінги та підвищення кваліфікації для педагогічних працівників позашкільної, загально-середньої та передвищої  освіти.

Детальніше...