GREEN GRAY Red

Про підсумки конкурсу-огляду методичної роботи викладачів

Пропідсумки конкурсу-огляду методичної роботи викладачів коледжу

за 2020-2021 навчальний рік.

Відповідно до наказу №182-осн. від 20.11.2020 р. в квітні-травні 2021 року в коледжі проводився  конкурс-огляд методичної роботи викладачів за 2020-2021 н.р. До складу комісії конкурсу-огляду увійшли: Сергєєва Т.А. – голова комісії, Білоконь В.І., Медведєва Л.Й., Фесенко Ю.М., Ониськів Г.Г. – члени комісії.

Детальніше...

Всеукраїнські тренінги та підвищення кваліфікації.

20 - 21 серпня 2021 року на  суб’єкті  підвищення кваліфікації «Платформа ОСВІТИ»  пройшла Всеукраїнська наукова онлайн конференція: «Розвиток фахової компетентності педагогів в умовах змін».

В рамках конференції проходили тренінги та підвищення кваліфікації для педагогічних працівників позашкільної, загально-середньої та передвищої  освіти.

Детальніше...

Про атестацію педагогічних працівників

«Про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури із змінами і доповненнями, внесеними наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 21 травня 2021 року N 354»

   Для проходження атестації педагогічними працівниками і концертмейстерами у другій половині  2021 року, необхідно ознайомитись з деякими змінами  і доповненнями, внесеними наказом Міністерства культури та інформаційної політики України від 21 травня 2021 року N 354»

Детальніше...

Всеукраїнська практична конференція «Актуальні питання сучасної освіти: шукаємо відповіді разом»

25-26 червня на платформі ОСВІТА відбулася Всеукраїнська практична конференція «Актуальні питання сучасної освіти: шукаємо відповіді разом».

Детальніше...

ЗВІТ про роботу навчально-методичного кабінету

ЗВІТ

Про роботу навчально-методичного кабінету

 Комунального закладу «Мелітопольський фаховий коледж  культури і мистецтв» Запорізької обласної ради  за  2020-2021 навчальний рік

  Уся  робота  навчально-методичного кабінету проводилась згідно загального плану коледжу на  2020 – 2021 навчальний рік. Проводилась:

Детальніше...