GREEN GRAY Red

«Розповсюджуємо власний досвід»

6 квітня 2021 року  на базі Науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Запорізької області для педагогічних працівників фахової передвищої освіти та закладів професійної освіти, з метою організації масової методичної роботи та розповсюдження власного педагогічного досвіду,  був проведений Обласний вебінар  за темою: «Комплексне використання технічних засобів при проведенні масових заходів». Спікером вебінару виступав голова ПЦК Менеджменту соціокультурної діяльності, викладач коледжу – Багішев Володимир Федорович.

Детальніше...

Всеукраїнська наукова онлайн-конференція

3–4 квітня 2021 року на платформі ГО «РУХ Освіта» пройшла Всеукраїнська  наукова онлайн-конференція «Компетентності педагогічних працівників. Різнобічність та ефективність».

Детальніше...

Всеукраїнський освітній онлайн-марафон

«Толерантна освіта – запорука здорового суспільства»

З 1-5 березня 2021 року на платформі ВСЕОСВІТА у рамках підвищення кваліфікації відбувся Всеукраїнський дистанційний онлайн-марафон «Толерантна освіта – запорука здорового суспільства».

Детальніше...

План заходів з відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

План заходів з відзначення 150-річчя з дня народження Лесі Українки.

Детальніше...

Вебінар: «Використання IT для оптимізації процесу навчання»

 

21 січня 2021року на базі Запорізького Науково-методичного центру професійно-технічної освіти  відбувся  обласний вебінар за темою: «Використання ITдля оптимізації процесу навчання».

Детальніше...

«Сучасний вимір для викладачів середніх та вищих навчальних закладів»

На початку нового 2021 року об’єднання науковців GlobalNauka надрукувала колективну наукову монографію «Сучасний педагог» том 3 (226 сторінок), до якого увійшли публікації результатів наукових досліджень, новітніх педагогічних розробок та практичних впроваджень в освітній процес від викладачів середньої та вищої освіти (близько 50-ти робіт). Кожному з авторів присвоєно код УКД авторського знаку і міжнародного номеру ISBN.

Детальніше...