GREEN GRAY Red

З нагоди 206-ї річниці від дня народження Кобзаря

Свою Україну любіть.

Любіть її... во врем'я люте.

В останню тяжку минуту

За неї Господа моліть!

Детальніше...

Обласна олімпіада з музичної літератури

16 лютого  2020 р. у Великому залі Запорізького музичного училища ім. П. І. Майбороди  відбулася  обласна Олімпіада з музичної літератури, присвячена 250-річчю з дня народження видатного німецького композитора, представника Віденської класичної школи Людвіга ван Бетховена.

Детальніше...

Вебінар 29.01.2020

  29 січня 2020 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти Запорізької області провів вебінар за темою: «Освітні тренди сучасного заняття».

  Спікер вебінару, заступник директора з навчальної роботи, викладач-методист Василевського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету  ім.. Д. Моторного -  Тирон В.О.

Детальніше...

Вебінар 20.01.2020

20 січня 2020 року Науково-методичний центр професійно-технічної освіти Запорізької області провів вебінар за темою: «Формування навчальної мотивації у здобувачів освіти. Теорія і практика».

Спікер вебінару, викладачі Запорізького авіаційного коледжу  ім.. О.Г.Івченка -  Пономарьова Л.В. і Павлова К.В.

Детальніше...

Студентська музично-теоретична конференція «Від темряви до світла – через боротьбу до перемоги»

Уся світова музична спільнота протягом 2020 року відзначає 250 років з дня народження видатного німецького композитора Людвіга ван Бетховена.

В Німеччині ґрунтовно підготувалися до ювілею композитора і 2020 рік проходитиме під гаслом «Відкриваємо заново Бетховена».

Відбудеться понад тисяча культурних подій: концерти, оперні спектаклі, виставки, літературні читання, симпозіуми, конференції.

Детальніше...

«Готуємось до подорожі в Німеччину та Великобританію»

«Готуємось до подорожі в Німеччину та Великобританію» – під такою назвою 16 січня на ПЦК соціально-гуманітарних дисциплін пройшло відкрите бінарне заняття з англійської та німецької мови.

Викладачі Луценко К. Ю. та Капріор Н. Г. разом зі студентами 23 групи дійсно подарували яскраву подорож до європейських країн з використанням рідної мови для кожної з них.

Детальніше...