Приймальна комісія:  email telephon30   telegram color   whatsapp 

МУЗЕЙНА КІМНАТА

         Специфіка функціонування музею в училищі полягає в тому, що він не має статусу музею, а існує як музейна кімната, яка розміщена всього в одній кімнаті. При цьому робота музею відбувається згідно Положенню „Про музейну кімнату” та організована на принципі самоврядування. Вищим керівним органом є Рада музейної кімнати, до  складу якої входить 5 осіб, в тому числі один представник студентського колективу.

         Основна форма музейної комунікації – це музейна експозиція, яка  складається зі стендів: «Із історії училища культури», «На хвилях часу», «Викладачі – випускники училища», «Випускники – наша гордість».

        

Раритетними документами, що знаходяться в музейній кімнаті, є атестати 1930 – 40-х років про навчання в бібліотечній школі, видані Народним комісаріатом освіти Української Радянської Соціалістичної Республіки.

        

        Але значну частину експозиції займають матеріали про сьогодення нашого навчального закладу: здобутки творчих колективів, фестивалів, спортивних змагань, творчі здобутки, навчальні посібники викладачів, зокрема, «Хрестоматія з гармонічного аналізу» Г.Ю. Шульгіна, книги «Танці Запорізького краю в обробці  З.Сизоненка» та «Микола Ромадов та його танці» В.А. Чміля, книга  «Родное и близкое» В.М. Усикова та інше.

      

   Вдало доповнює музейну експозицію дипломна робота випускника 2011 року спеціальності «Декоративно-прикладне мистецтво» Є.Болжеларського  «Заслужені працівники культури України», яка складається з двох портретів: В.А.Чміля (викладача хореографії) і В.В.Грицаненка (директора Мелітопольського училища культури з 1990 по 2014 роки).

    

     Музейна робота ведеться за такими напрямками: експозиційна, екскурсійна, науково-пошукова, навчально-виховна. 

     З метою популяризації знань із історії, з нагоди 85-річного ювілею навчального закладу оновився стенд: «Викладачі – випускники училища».

Інформацію підготувала зав. музейною кімнатою – І.А.Ревенок