GREEN GRAY Red

Головна Інформація Про нас Музейна кімната

Керівники закладу

         Безпосереднє управління діяльністю вищого навчального закладу здійснює його керівник — директор. На стенді „Наші керівники” можна побачити фотографії тих, хто в свій період творчої  діяльності багато зробив для функціонування училища культури, і є його випускниками. З 2014 року цю посаду обіймає Єгоров Михайло Олексійович – випускник режисерського відділення училища.

Детальніше...

Вони захищали Батьківщину

         До 70-річчя Перемоги над нацизмом в експозиції музейної кімнати з’явився новий стенд „Вони захищали Батьківщину”.  Фотографії знайомлять відвідувачів із ветеранами війни 1941 – 1945 років – викладачами навчального закладу: серед них і перший директор Сергій Васильович Стельмаченко, про якого, на жаль, збереглося дуже мало інформації. 

Детальніше...

„Випускники – наша гордість”

7 листопада 2015 року буде відзначатися 85-річний ювілей найстарішого серед навчальних закладів такого типу в Україні – Мелітопольського училища культури, який є фундатором бібліотечної та клубної,  культурологічної  та мистецької освіти в Запорізькій області. За цей час вийшло багато випускників, інформацію про деяких із них можна побачити на стенді „Випускники – наша гордість”.

Детальніше...

Творча співпраця

         16 червня в Мелітопольському міському краєзнавчому музеї було презентовано збірник статей «Мелітопольські краєзнавчі читання» за матеріалами ІІ відкритої регіональної науково-практичної конференції, що відбулася 11 грудня 2014 року.

 

Детальніше...

МУЗЕЙНА КІМНАТА

         Специфіка функціонування музею в училищі полягає в тому, що він не має статусу музею, а існує як музейна кімната, яка розміщена всього в одній кімнаті. При цьому робота музею відбувається згідно Положенню „Про музейну кімнату” та організована на принципі самоврядування. Вищим керівним органом є Рада музейної кімнати, до  складу якої входить 5 осіб, в тому числі один представник студентського колективу.

Детальніше...

Краєзнавчі читання

         11 грудня 2014 року на базі Мелітопольського міського краєзнавчого музею відбулася ІІ відкрита регіональна науково-практична конференція «МЕЛІТОПОЛЬСЬКІ КРАЄЗНАВЧІ ЧИТАННЯ».

Детальніше...