GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК бібліотечних дисциплін

Презентація книги Сергія Авдєєнка «Певец родного края»

10 лютого у Центральній міській бібліотеці відбулась презентація нової книжки Сергія Авдєєнка «Певец родного края».

Ця книга продовжує розповідь про творчий шлях людей, що залишили свій слід у культурній історії міста Мелітополя і Таврійського краю. У книжці «Певец родного края» автор розповідає про життя й творчість композитора, поета, диригента, педагога, Заслуженого працівника культури України, Почесного громадянина міста Мелітополя Леоніда Юлійовича Шермейстера, який є автором понад двадцяти пісень про наш край. Пісня «Вечірній Мелітополь» стала своєрідним гімном міста Мелітополя – його малої батьківщини.

Детальніше...

Дослідження літературного життя

Мелітопольського літературного об'єднання ім. Павла Ловецького  

В рамках підготовки святкування 90-річчя училища, комісія бібліотечних дисциплін разом з літературним об’єднанням провела конференцію «Дослідження літературного життя Мелітопольського літературного об'єднання ім. Павла Ловецького».

Детальніше...

Конкурс читців «Україно, я твоя краплинка!»

  Поезія… Скільки загадкового у цьому слові. Скільки натхнення, емоцій, почуттів!

Детальніше...

Зимова круговерть

17 січня фахівці Центральної бібліотеки ім. М.Лермонтова спільно з членами Мелітопольського міського товариства людей з інвалідністю організували зустріч-феєрію «Зимова круговерть».

Детальніше...

Крок до любові. Осяяння

13 лютого у читальній залі ЦБ ім. М.Ю Лермонтова  відбулась презентація нової книги Марини Саклакової «Крок до любові. Осяяння».  Письменниця, творча людина, вчитель,член Мелітопольського літературного об’єднання ім. Павла Ловецького.  Презентована книга є результатом перемоги Марини Михайлівнив конкурсі літературно-художніх і краєзнавчих праць місцевих авторів. Цей конкурс в нашому місті був організований вперше з метою підтримки творчості місцевих авторів і популяризації книги в житті суспільства. Ініціатором і організатором конкурсу ставвідділ культури Мелітопольської міської ради.

Детальніше...