GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК диригентсько-хорових

Обласний конкурс фольклорних колективів «Запорізька спадщина»

0130 листопада 2021 року з метою збереження, розвитку та популяризації традиційного фольклору Запорізького краю відбувся обласний конкурс фольклорних колективів «Запорізька спадщина» у дистанційному форматі. Організаторами заходу виступили Департамент культури та інформаційної політики Запорізької обласної державної адміністрації та комунальна установа «Обласний методичний центр культури і мистецтва» Запорізької обласної ради.

Детальніше...

Участь хорового колективу

11 вересня 2021 року, в День фізичної культури та спорту, в Дитячій юнацько-спортивній школі № 3 відбувся 23 Міжнародний турнір з гандболу.

В урочистому відкритті прийняв участь хоровий колектив «Світанок»

Детальніше...

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «ЗлатаФест» Золоті Таланти України

З 6 по 11 серпня на березі Чорного моря, біля Коблево,  відбувся Всеукраїнський  фестиваль-конкурс  ЗлатаФест Золоті Таланти України.

Фестиваль-конкурс «ЗлатаФест» створений для підтримки обдарованих дітей та молоді. Для обміну досвідом та подальшої співпраці. Для професійного росту.

Детальніше...

Курси підвищення кваліфікації

Не дивлячись на літню відпустку, викладачі ПЦК диригентсько-хорових дисциплін та ПЦК фортепіано підвищують свою кваліфікацію на дистанційних курсах.

Детальніше...

Вітаємо переможців музичного конкурсу!

Вітаємо переможців! У Харківському національному університеті мистецтв імені І. П. Котляревського в межах музичного конкурсу молодих музикантів імені І. І. Слатіна відбулася щорічна Олімпіада для студентів середніх мистецьких закладів, учнів старших класів ліцеїв та загальноосвітніх шкіл. Вітаємо студентів ІІ курсу з перемогою в номінації "Відео-презентація"!

Детальніше...

ІІ Міжнародний онлайн-семінар «Початкова мистецька освіта сьогодення: світовий досвід».

З 29 травня до 3 червня 2021 року для учнів та педагогічних працівників сфери початкової мистецької освіти відбувся унікальний мистецько-освітній захід CRESCENDO ART FORUM–2021.

Детальніше...