GREEN GRAY Red

Вітаємо з перемогою кавер-групу "Forward-Time"!

Вітаємо учасників кавер-групи "FORWARD-TIME" з високою нагородою "Гран-прі" на Всеукраїнськом фестивалі конкурсі "Кирилівка-фест"! Бажаємо творчої наснаги, нових вдалих аранжувань та цікавих творчих проєктів! 

Так тримати!

Детальніше...

Вітаємо з перемогою! («Тalent of the 2021 century»)

Вітаємо колектив духового оркестру коледжу з перемогою у Міжнародному конкурсі хорового та оркестрового мистецтва «Тalentofthe2021 century», що проходив у березні 2021 року у м. Варна (Болгарія) та отриманням ГРАН-ПРІ Міжнародного журі!

Бажаємо колективу творчої наснаги, подальших перемог у розвитку духової музики!

Детальніше...

Творчі надбання молоді

Напередодні святкування Міжнародного жіночого дня відбулась низка творчих заходів, у якій брала участь кавер-група коледжу «Forvard-time» відділення духових інструментів.

Детальніше...

Конкурс «ЗІРКОВИЙ ГРАМОФОН ТАЛАНТІВ-2020»

ПЦК духових інструментів вітає переможця  

Міжнародного фестивалю-конкурсу інструментального виконавства «ЗІРКОВИЙ ГРАМОФОН ТАЛАНТІВ-2020»,  який проводився у м. Львів під патронатом Міністерства освіти і науки України, Міністерства міжнародних фестивалів-конкурсів культури та мистецтв України, ВГО «Європейська фестивально-концертна ліга».

Детальніше...

Вітаємо переможців! «ЗЛАТОГРАЙ-2020»

ПЦК духових інструменті ввітає Іллю Забродського, студента 4 курсу відділення духових інструментів,  з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ-2020», який проводився Миколаївським національним університетом імені В.О. Сухомлинського за підтримки Управління культури, національностей та релігій Миколаївської ОДА.

Детальніше...

Захист матеріалів переддипломної виробничої практики

В лютому відбувся захист матеріалів переддипломної виробничої практики студентами 4 курсу духового відділення (група 41) Мелітопольського училища культури.

Напередодні Нового року ці студенти проходили переддипломну виробничу практику на базі ПК Залізничників.

Детальніше...

Духове відділення