GREEN GRAY Red

Міжнародний конкурс "Talents of the 21st century" (м.Варна)

ПЦК фортепіано щиро вітає Ісаєву Наталю (21 гр) та Панченко Анастасію (22 гр) з перемогою (лауреати І премії) у Міжнародному конкурсі мистецтв "Talents of the 21st century" (м.Варна) в номінації "Фортепіано".

Детальніше...

Вітає переможців!

ШИТIКОВ ДАНИIЛ (11 гр.) – Лауреат IIIступеня III Мiжнародного фестивалю-конкурсу мистецтв    «SuperArt– 2021» (ХДАК, м. Харкiв)

РЯБУХА ЄВГЕНIЯ (15 гр.) – Дипломант Всеукраїнського професiйного конкурсу учнiвського та студентського музичного мистецтва«Чарiвний камертон» (м. Днiпро)

ВИКЛАДАЧСубачєва Лілiя Миколаївна

 

Детальніше...

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою в  Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі "Різдвяна зірка" (Болгарія), номінація "Майстер-клас", викладачів коледжу - Юдіну Аліну Валентинівну та Атаманчук Юлію Анатоліївну

Детальніше...

Семінар «Проблеми впровадження інноваційних підходів в освітній процес мистецької галузі»

26-27 вересня 2020 року кафедрою теорії та методики навчання мистецьких дисциплін Бердянського державного педагогічного університету був проведений науково-методичний семінар «Проблеми впровадження інноваційних підходів в освітній процес мистецької галузі».  

Детальніше...

Участь викладачів у Всеукраїнський науково-практичній конференції

18 вересня Харківським вищим коледжем мистецтв за підтримки Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації була проведена Всеукраїнська науково-практична конференція "Втілення традицій західноєвропейського мистецтва в науково-теоретичній та виконавській практиці".

Детальніше...

Всеукраїнський телевізійний фестиваль мистецтв "Чарівна перлина"

Щиро вітаємо студентів та творчі колективи нашого коледжу з перемогою у Всеукраїнському телевізійному фестивалі мистецтв "Чарівна перлина", який проводився за підтримки Асоціації діячів естрадного мистецтва України та транслювався на телеканалі Estrada.ua.

Детальніше...