GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК народних інструментів

Рідні стіни гріють

10  лютого в актовій залі відбувся концерт випускника коледжу Володимира Пустовалова, нині студента Одеської Національної Академії ім. А.Нежданової. В програмі концерту звучала класична та сучасна музика І.С. Баха, А. Вівальді, І. Крола та інш.

Детальніше...

З днем народження, музикант!

7 вересня  ансамбль народних інструментів коледжу в с. Фруктове привітав з ювілеєм мелітопольського композитора, аранжувальника Олександра Роганова, який закінчив наш навчальний заклад і з успіхом працював все своє життяу Мелітопольському районі.

Детальніше...

Грай, музико, грай!!!

Підведені підсумки фестивалю народної музики, визначені переможці,  вручені дипломи, радісні спогади, спілкування  по проведенню конференції, яка зібрала понад 50 учасників .

Детальніше...

Ви варті того!

Поздоровляємо керівників вокальної групи" Інкогніто" (Юлію Ониськів) та оркестру народних інструментів "Чарівні струни" (Тамілу Фтіц, Павло Довжика) з перемогою в I Міжнародному конкурсі та присвоєнні Гран-Прі.

Вітаємо переможців, бажаємо творчих досягнень!

Детальніше...

Майстер-клас басиста і композитора Сергія Радзецького

01

18.03 2021 р. на спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» за організації ПЦК народних інструментів відбувся майстер-клас видатного басиста і композитора Сергія Радзецького з презентацією власного стилю виконання. В ході творчої зустрічі присутні були у захваті від яскравого виконання музикантом власних творів, що в повній мірі розкривали бас-гітару в якості сольного інструменту. Також композитор надав відповіді на велику кількість запитань від гостей заходу, прослухав студентів ПЦК народні інструменти Литвиненко В. та Медвєдєву К. та надав їм корисні настанови.

Детальніше...

Батьківські сбори. («Народне інструментальне мистецтво»)

Дякуємо, що ми разом!

13.03 2021 р. на спеціалізації «Народне інструментальне мистецтво» за участю ПЦК народних інструментів відбулися батьківські збори. Традиційно студенти та викладачі продемонстрували високий професійний рівень виконання концертної програми.

Детальніше...