GREEN GRAY Red

Холостяк

14 лютого в коледжі пройшов конкурс «Холостяк». У конкурсі взяли участь студенти духового, хорового і режисерського відділень – Ольга Попович, Софія Літвинчук, Ксенія Писарева, Тетяна Колісніченко, Єлизавета Астаф'єва і головний холостяк - Дмитро Жолован.

Детальніше...

«Новорічний ранок»

Новорічний ранок для діточок пройшов в Мелітопольському фаховому коледжі культури і мистецтв.

Детальніше...

Агітаційна програма

Агітаційна програма "Екстрені новини: Мелітопольський колледж культури і мистецтв" Практичная робота студентів 36-ої групи, спеціалізації "Видовищно-театралізовані заходи"

Детальніше...

Звітуютьстуденти спеціалізації «Видовищно-театралізовані заходи»

На сцені коледжу  після дистанційного навчання закипіло справжнє творче життя. Студенти, які були відірвані карантином від звичних  форм навчання, натхненно приступили до відновлення фахових навичок і вмінь.

Детальніше...

Талант нічим не замінити

Традиційний проект «Студентська весна» в Мелітопольському коледжі культури і мистецтв в цьому році відбувся в незвичному форматі. Через популярні  серед молоді соціальні мережі студенти 31 та 35 груп організували «Студвесну-онлайн».  Протягом місяця талановиті, творчі, креативні студенти училища, навіть в режимі карантину, продовжували творити і виставляли свої роботи  на сайті. Найцікавіші з них, на думку користувачів та  незалежного журі,  отримали сертифікати та подарунки. Це групи 46 та 42 в номінації «Ми сумуємо».  Катерина Бабаєва, Андрій Шамлі та Назар Патєвський в номінації «Карантинні таланти». «Тобі з талантом світло жити і легко по землі іти. Талант нічим не замінити!» - ці слова стали слоганом  проекту і вивели нас із самоізоляції 

Детальніше...

Обласний онлайн-практикум

Згідно з наказом Департаменту культури, туризму, національностей та релігій ЗОДА 10 грудня 2020 року відбувся обласний онлайн-практикум для керівників та спеціалістів закладів культури клубного типу, фахівців методичних структур області за темою: «Основи  сценічної режисури, технологія розробки тематичних театралізованих заходів. Підготовка ведучих культурно-мистецьких заходів».

Детальніше...