GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК соціально-економічних дисциплін

Всеукраїнський конкурс «День Гідності та Свободи»

День Гідності та Свободи – свято, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

Детальніше...

Осіння олімпіада з громадянської освіти

25 листопада були опубліковані результати XI Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На Урок» (Осінь 2021). Участь в ній взяли здобувачі освіти першого та другого курсів Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв.

Детальніше...

Особистий блог викладача як інструмент дистанційного навчання здобувачів освіти

Локдаун, запроваджений в Україні в березні минулого року, засвідчив, що українська система освіти не була готова працювати дистанційно. Протягом року, що минув, міністерство освіти і науки (МОН) ухвалило Положення з дистанційного навчання, а спільно з міжнародними партнерами були розроблені курси, на яких вчителі самі вчаться навчати дистанційно. Крім того, була створена онлайн-платформа "Всеукраїнська школа онлайн", на якій викладаються відеоуроки для кожного класу відповідно до навчальної програми.

Детальніше...

Захист Вітчизни – священний обов’язок її громадян

З усіх конституційних обов’язків громадян України лише один визначений як священний – це захист незалежної держави України. Українська історія лишила чимало прикладів відданості та сумлінного служіння Батьківщині, мужності та героїзму, честі й звитяги наших предків, проявлених в скрутні часи.

Детальніше...

«Особливості викладання курсу «Громадянська освіта» у старшій школі»

Під такою назвою 9 жовтня 2018 року в приміщенні Запорізької обласної універсальної наукової бібліотеки відбувся науково-методичний семінар для педагогічних працівників, які опікуються питаннями впровадження громадянської освіти.

Детальніше...

«Запорозька слава»

Під такою назвою відбулася обласна національно-патріотична акція для студентів ВНЗ І–ІІ рівнів акредитації.

Детальніше...