GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК соціально-гуманітарних дисциплін

Об'єднані мовою

36  9 листопада - свято української мови та писемності, день, коли у нас є нагода вклонитися Слову в його красі та величі. Сьогодні студенти і викладачі коледжу долучилися до щорічної акції - написання Диктанту національної єдності, який проходив у режимі онлайн. 

Детальніше...

Всеукраїнський конкурс «STOP БУЛІНГ!»

З 14 травня по 12 червня 2021 р. на освітній платформі «На Урок» відбувся Всеукраїнський конкурс «STOPБУЛІНГ!». В ньому прийняли участь 28 студентів нашого коледжу. 14 червня були оголошені результати:

Детальніше...

Школа тьюторської майстерності

Тью́тор (від англ. tutor — учитель) — особа, що веде індивідуальні або групові заняття із учнями, студентамирепетитор, наставник.тьютор — ключова фігура в дистанційному навчанні, що відповідає за проведення занять зі студентами. Аналізуючи досвід зарубіжних університетів, можна бачити, що в більшості випадків розробник курсу і тьютор — одна і та ж особа. Багато досвідчених викладачів віддають перевагу при проведенні занять зі студентами денній формі навчання, використовуючи технологію дистанційного навчання.

Детальніше...

Письменники – земляки

Мелітопольська земля славна іменами письменників, творчість яких стала окрасою всієї української літератури. Тут відточували своє літературне перо П.Ловецький,  О.Гончаренко, С.Авдєєнко, М.Білокопитов, Т.Савіна…

Детальніше...

Переможці олімпіади з біології «Весна 2021»

Інтернет-олімпіади платформи «На Урок» — цікавий інтерактив для здобувачів освіти та зручний інструмент контролю знань для викладача.

З 19 квітня по 25 травня 2021 року проходила олімпіада з біології.

17 студентів коледжу виявили бажання прийняти участь в олімпіаді з біології за 10 клас.

Детальніше...

Слово, якому звучати вічно…

2020-2021 роки змінили формат проведення виховних заходів.  Нового звучання набувають марафони. Саме в такій формі в коледжі пройшли Шевченкові дні під назвою «Єднаймо душі словом Кобзаря» на підтримку Всеукраїнської акції. Студенти першого курсу пригадали вивчені вірші в школі, декламували нові. Протягом години учасники чули важливі й актуальні слова Т.Г. Шевченка.

Детальніше...