GREEN GRAY Red

Головна Новини ПЦК, Всі новини ПЦК соціально-гуманітарних дисциплін

Слово, якому звучати вічно…

2020-2021 роки змінили формат проведення виховних заходів.  Нового звучання набувають марафони. Саме в такій формі в коледжі пройшли Шевченкові дні під назвою «Єднаймо душі словом Кобзаря» на підтримку Всеукраїнської акції. Студенти першого курсу пригадали вивчені вірші в школі, декламували нові. Протягом години учасники чули важливі й актуальні слова Т.Г. Шевченка.

Детальніше...

Програма заходів до 150 річниці від дня народження Лесі Українки

25 лютого вся українська спільнота святкує ювілей 150-річчя від Дня народження доньки українського народу – Лесі Українки. До цієї пам’ятної дати у коледжі визначена програма заходів.

Детальніше...

Галину Георріївну Залогіну вітаємо з ювілеєм!

Галину Георріївну Залогіну вітаємо з ювілеєм!

Детальніше...

Семінар-тренінг «Роль особистості куратора у формуванні студентського колективу»

15 лютого 2021 року на методичному об’єднанні кураторів академічних груп  соціальним педагогом коледжу Малютіною Н.О. був проведений семінар-тренінг на тему «Роль особистості куратора у формуванні студентського колективу»

Детальніше...

Проєкт «Стосунки без насильства»

З 11 січня по 15 січня 2021 стартував проєкт «Стосунки без насильства»  –  онлайн-тренінги для дівчат-лідерок «Стоп! Насильство». Організатором і ведучою цього проєкту виступила практичний психолог Благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо» Ілона Вікторівна Серебрякова.

Детальніше...

16 днів проти насильства

3 грудня 2020 року в коледжі був організований захід в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Практична психологиня Ілона Серебрякова з благодійної організації «Благодійний фонд «Все можливо»

провела інформаційне заняття для студенток І курсу Мелітопольського фахового коледжу культури і мистецтв «Не дрібниці у стосунках», де розповіла дівчатам про види насильства, де отримати допомогу у випадку насильства, як організувати коло підтримки та уберегтися від стосунків із абьюзером.

Детальніше...